Najnowsze treści autorstwa Judersik

  1. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No gdyby ten farmazon jeszcze był słowny :/
  2. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A sorrry Ty pewnie liczysz na siebie xDDDDDDDDDDDd
  3. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To co liczysz jak nie wioski? Ilość postów na FO? Czy range? xDDDDD
  4. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Utkaj dziurę. Za rok pisze licencjat w jednej z topowych uczelni o kierunku ekonomicznym na cała Polskę xD Na rodzinę sie chujku nie wjeżdża, dymaj se dalej tą dmuchaną lale co nazywasz żona. Twój rekord w grze to jakieś 200k pkt? Aktualnie na s200 we wczesnym mid game chyba mam więcej wsi niż...
  5. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Xdddddd Czyli tępy troll Dziękuje za odp, aż dam Ci lajka byś mógł się dalej spuszczać do rangi na FO:) Dla mnie gdy ktoś udziela sie na FO i robi z siebie nie wiadomo kogo to powinien co pokazać swoja gra Ty jesteś jebany ewenement z nudnym życiem xDDDD
  6. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ej Blacku kochany, dzis mi sie nudzi to az usunąłem ignora u Ciebie. (I chyba tylko dziś XDD). Pytanko mam takie szczere. Ty wolisz grać na FOncie i pisać swoje wysrywy bez sensu będąc tempym trollem, niżeli pokazać coś w grze? Z tym czasem co poświęcasz na FO, bez problemu byłbyś nawet średnim...
  7. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Bleck to nawet w tej grze nie zaczął istnieć poza FOntem xDD
  8. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A kto Tobie może wadzić? TYPIE nawet drugiej wioski nie podbiłeś od startu tego serwera xddd Co Ty masz do gadania tu?
  9. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Polecam dodać @Bl-ack sno-w do ignora xD Nawet lakiernik @Isarisu lepszy jest, wystarczy nie czytać postów, gdzie odpowiada ignorowanemu użytkownikowi Dziś z nudów poczytałem co Yellow snow pisze i tylko sie utwierdziłem w tym;) -50% spamu bez sensu mniej a nawet jak ktos mu odpowiada to...
  10. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie siej femrentu XDD Utkaj dziurę. Od początku tego sw na FO masa ludzi pisała jakie to złe APK dla Much jest, jaka to będzie kosa, bla bla. Jest to najbardziej honorowa i "zdrowa" droga od sojuszu z plemieniem na obrzeżach jaka tylko może być, wzorcowa bym ujął:) To o czym Ty piszesz nazywa...
  11. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nooo APK eleganckie zachowanie <3 Typowa współpraca miedzy dwoma plemionami jak to być powinno
  12. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Gdzieee? ;d
  13. Judersik

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Dobra mapka <333 Jak zawsze, zresztą,) Analiza jeszcze lepsza :3 @The MAC ave HELL hehhe brawo:) • HELL, gratulacje za zwycięstwo nad większym od siebie LAS-em i sojusznikami oraz za dominację ich pozostałości o zmienionej nazwie (300). Pokazaliście, że mimo mniejszej liczby graczy...
  14. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czemu tak każdy to biedne HELL bije? ;/ Wbiły węgry do nas na sw, zamiast sie cieszyc, dac im co skrzydła rozwinąć to każdy ich bije Mimo tego pokazują swoją siłę ^^ @The MAC Applause for your fight and perseverance ;d
  15. Judersik

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Polecam dać ignora Bleckowi i od razu -50% spamu mniej xd
Do góry