Najnowsze treści autorstwa JoteSKa

  1. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    dzień dobry czy ktoś skróci sytuacje na świecie ?
  2. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Oto ja, joteska, władca plemienia GIEŁDA, obrońca tajemnic rynku Punktów Premium, a to jest Karol, mój wierny przyjaciel. Cudowna, tajemnicza moc została mi dana w dniu, kiedy wziąłem do ręki moją czarodziejską myszkę i rzekłem: Na potęgę Punktów Premium! Tragarzu przybywaj! Wszystkich...
  3. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dlatego trzeba grać w stefanach tu przynajmniej połowa graczy ma wyjebane na to co pisze rada, grają dla siebie i z ich strony żadna kosa nie wleci bo nawet nie znają dyplomacji, a o poleceniach od rady nie wspomnę że nie wykonują. Ale są w Stefanach bo Stefańska miłość do ich wiosek ich...
  4. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Limit kos stefańskich na ten miesiąc został dawno wyczerpany (najpierw zapoznajcie się z ustawieniami tego świata -kosy stefana: 3 max na miesiąc, btw sami na to głosowaliście w ankiecie @kmic ).
  5. JoteSKa

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    @Stuknięty - ty jesteś nasz i tylko nasz, nie dawaj się ponieść na inne światy. Gdyby Kolumb miał więcej kartografów to byśmy mieli więcej Ameryk. Niech sobie inne światy znajdą swoich mapkowiczów.
  6. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @Adchar1 poziom się nie zmienił, nie ma tylko przerywników odklejeńca Niech się dzieci bawią na forum skoro w grze nie potrafią
  7. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Bo lubi na mokro
  8. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    To już staje sie nudne, Stefany już dawno nie sprzedali nikomu kosy, na kose od Stefanów trzeba sobie zasłużyć
  9. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Poleciales blacksnowszczyzną
  10. JoteSKa

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    ehhh... spadłem na 5 miejsce :(
  11. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ja czekam na obiecaną analizę graczy co byli za kasacją. W koncu obiecał a że jest honorowy to czekam.
  12. JoteSKa

    Mapki i Staty 190 - By Stukniety

    Ale to piszesz o jednym dniu, a ten świat trwa dłużej
  13. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ale kogo obchodzą inne światy Uczepił się pajac 2 czy 3 światów i się pruje do Kanara albo Sylwana. Tu jest s190 i tu się żyje tym światem a nie historią powtarzaną od x postów jednego tego samego. I jeszcze jest kłamcą - miało go nie być 4 dni ale widać że jego życie to forum. Pisze o innych...
  14. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Polecam lot z Radomia, w czerwcu mają tanie loty do Sosnowca
  15. JoteSKa

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Dlatego szacunek dla graczy co grają na jednym nicku, nawet jeśli coś odwalili to grają dalej. To tak jakby w piaskownicy Tomuś zbił Piotrusia i szybko pobiegł do urzędu zmienić imię na Romuś. To i tak nic nie zmieni bo Piotruś dalej płacze.
Do góry