Najnowsze treści autorstwa Jestem Młotem

1. Jestem Młotem

Analiza na poważnie

Przecież napisałem już dlaczego tego nie zrobię. Ich człony są za wysoko w rankingu, żeby można było je pomijać. Tak samo niektórych członów gdzie są małe i bez aktywnych graczy nie warto liczyć.
  2. Jestem Młotem

Analiza na poważnie

Jak tam x graczy to puste konta, to bez sensu liczyć. Człony darm nie są obecnie produktywne. Jedynie leniwe pingwiny liczę, ale to względu na miejsce w rankingu.
  3. Jestem Młotem

Analiza na poważnie

Raz podałem, to nie zamierzam się powtarzać. Nic się tak naprawdę nie zmieniło w sprawie tukanów.
  4. Jestem Młotem

Analiza na poważnie

Dzięki, miło być docenionym przez kolejnego fana.
  5. Jestem Młotem

Analiza na poważnie

Revenge drugie, bo dla mnie wioski > punkty 1. Bez Strachu - abstrahując od tego czy grają honorowo wobec swoich sojuszników, to jednak udało im się wzmocnić kosztem słabszego BMTL i teraz są na północy w ofensywie, a wiadomo że to pompuje frontowców i łamie psychę wrogom. Jeśli się nareszcie...
  6. Jestem Młotem

Dyskusja o sytuacji na świecie 155

@Legion136 poczekam kilka miesięcy aż stanie się to co na każdym świecie, czyli znudzisz się graniem i zostawisz swoje plemię na pastwę losu. Raczej nikt mnie za patusa nie ma. Raczej za trolla, który jest mniej lub bardziej zabawny. Niektórych moja działalność na forum bawi, a innych irytuje...
  7. Jestem Młotem

I pisze to gość, co 3 światy prowadził plemię, na każdym dostawał solidny łomot i jeszcze znikał jak tchórz zamiast zostać z okrętem do końca jak prawdziwy kapitan? Jak ja ostatnio rzadko tutaj w ogóle piszę, więc chyba ktoś musiał się pode mnie podszywać. Nauczyłeś się już robić zwiad w...
  8. Jestem Młotem

@Legion136 i po co taki komentarz jak zaraz zostanie skasowany? Tak jak Twoje plemię przez mocarne BS.
  9. Jestem Młotem

@Lord Miksa jak tam 148, zamknęliście już, blachy rozdane?
  10. Jestem Młotem

Wystarczy, żebyś napisał 3 cyfry i wszystkie utarczki słowne z miksą znikną.
  11. Jestem Młotem

Hehe, Miksa jak tam 158, hehe?
  12. Jestem Młotem

Przecież zbieranie z przeglądu to trochę rak, zwłaszcza na późniejszym etapie.
  13. Jestem Młotem

Nawet @Legion136 się tak broni xDDD
  14. Jestem Młotem

Ta, pamiętam jak na 140 tak robiliśmy. Potem jak ktoś wstawiał mapki, to zalewaliśmy niewygodne obszary tuszem od drukarki i nikt nie widział, że tracimy.
  15. Jestem Młotem

Beka z VG ogólnie, a tam sami tacy grają, co wojsko robią tylko do zbieractwa.