Najnowsze treści autorstwa JasneŻeSzymek x Matrol

  1. JasneŻeSzymek x Matrol

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    Ależ wojna za nami :O Czteroletnie konto gracza kikus69 postanowiło nareszcie zadebiutować w grze, nie trafił na byle jakiego przeciwnika, aktualne TOP1 weszło jak w masło. Stosunek RA do przejętych wiosek SPEED 2,2k na wioskę APK 3,01k Witam 17,71k TI 3,68k !N! 12,70k Nie chcę mi się bawić w...
  2. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nie gram na tym świecie, korzystaj
  3. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    @Damszot x Szeri weryfikacja mocno XD Skille prawdziwe jak blacha RW ze 185. Pozdrawiam!
  4. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ależ to musiał być zacięty bój! Gracz chciał zapomnieć o tej traumie i musiał zmienić nick :/
  5. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mała aktualizacja przed startem świata 200
  6. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Biało-czerwone orły się nie pierdolą z Węgrami w wyścigu kuźni XD
  7. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Robinio, a dał Ci ktoś kiedyś do informacji, że jesteś wampirem energetycznym? Daj już spokój bo mrozi za każdym razem jak się to czyta serio XD
  8. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Tego co zasypywałeś screenami i chciałeś żeby kosował XD
  9. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    No i właśnie przez takich typów ludziom się nie chce wracać do tej gry. Możesz siedzieć po nocach, klikać te konie w nieskończoność a i tak na końcu osoby z małym siurkiem zrobią potrójne salto i masz lotkę z gry
  10. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Tu nie chodzi o kasację gościu, tu chodzi o to, że ludziom się może nie chcieć grać z takimi pomyjami jak ty. Poziom twojego odklejenia do kosmosu pokazuje to, że w chwili kiedy ludzie po prostu są rozczarowani, że ktoś im konta rozpierdolił jedną zagrywką to dalej masz we łbie tylko wizję ILE...
  11. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    DECKUŚ NIE WIEDZIAŁ XD
  12. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Wstydem to jest grać razem z tobą, ale bez echa się nie obędzie to, co zrobiliście. Każdy zapamięta na pewno :)
  13. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ja wiem dowódco podziemia, że serduszko bije mocniej od rana i pachy się pocą mocniej z emocji, ale weź znajdź w tym wszystkim logikę bo składasz wypocinki jak dziecko, które wszystkiemu przeczy. Te "pojeby" z rady po prostu nie chciały grać z ludźmi waszego pokroju jak wyszło szydło z worka, a...
  14. JasneŻeSzymek x Matrol

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ściek moralny. To, co zrobiono pokazuje tylko jak te Deckusie i inne oszołomy są w stanie nie liczyć się zupełnie z innymi, żeby przygarnąć sobie kilka wiosek do zaleczenia kompleksów. I jak zwykle, screeny z dopisaną narracją. Fakt jest taki, że wyczyściliście front w dniu akcji, większego...
Do góry