Najnowsze treści autorstwa Rysiek Król Podziemia

  1. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    "Dłużnicy, wobec których ma być przeprowadzona egzekucja komornicza powinni wiedzieć, że nie wszystkie przedmioty będące ich własnością podlegają egzekucji. Wyłączenia te dotyczą m.in. zapasów żywności, narzędzi niezbędnych do pracy zarobkowej czy też bielizny i ubrania codziennego." Poważne...
  2. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Wszyscy w Under to Ryśki?
  3. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    O którym Ryśku mowa ?
  4. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    200 osób go ściga ? Mam namiary na niego jakby co. Możemy się dogadać. Wjedziecie mu na chatę jak komornik na twoją :D
  5. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dzień dobry. Jak się tu wysyła zbieractwo bo nie mogę znaleźć ?
  6. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    To w końcu z nikim nie rozmawiałeś czy z kimś jednak rozmawiałeś ? Bo mam wrażenie, że zmieniasz zdanie. Ja nie z tych co ss będą na forum wrzucać. Więc tu masz farta :) I żeby było jasne nie widzę w tym nic złego. Taka to gra, że czasami dyplomacja jest jasna dość szybko. Tylko po co się...
  7. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Panowie. Po co ta dyskusja ? Leszek jest 3 kroki przed wami i już czas to zaakceptować. Pytacie jak On to robi? Po prostu jest sprytny - wiem z dobrego źródła. I to nie jest tak, że rozmawiał z każdym o dyplomacji zanim serwer się rozpoczął. Powielanie tego rodzaju insynuacji jest krzywdzące.
  8. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    @Homeron te ten co go panna z siusiakiem w jajo zrobiła nie ? Dobrze pamiętam ?
  9. Rysiek Król Podziemia

    Kartografia by TiTinight | statystyki + wojny | św195

    Ta kartografia jest na tym rubasznym i napiętnowanym patologią FO niczym zapach świeżo skoszonej trawy - cudo!
  10. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    E tam. Jak dla mnie to zwyczajnie cwaniakowałeś na forum, ale jak przyszło co do czego to obsrałeś zbroje bo jednak gracze się bronią w przeciwieństwie do barb.
  11. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    @AQUILA obiecałeś nam igrzyska! Mieli znikać Cyrkowcy! Zamiast znikających Cyrkowców pojawił się niestety tylko jeden klaun XD Miałeś być "gejm czeidżerem". Oszukałeś Polki i Polaków !
  12. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    @AQUILA kumpel zrób dla siebie coś dobrego i zgub hasło do FOntu na jakiś czas jak sławny Hormon. Serio.
  13. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    3mamy za słowo :D Mam nadzieję, że nie okażesz się człowiekiem rzucającym słowa na wiatr.
  14. Rysiek Król Podziemia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 195

    Proszę się nie wypowiadać za widzów
Do góry