Najnowsze treści autorstwa JanekzSobusia

  1. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Już za chwilę TYLKO SOJUSZ Z WITAM MOZE URATOWAĆ .... (wstaw dowolne plemię). JAK TEGO NIE ZROBIĄ TO SĄ ZGUBIENI. Zawsze myślałem, że w psychiatryku zabierają telefony. Człowiek uczy się całe życie. Dziękuję pan black
  2. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wiadomo, że jak Witam się podpisze ze Speed to wcale od południa nikt w nich nie wjedzie XD kolejny genialny plan błazna
  3. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O, to teraz narracja, że witam podpisują z kimś sojusz albo kasacja. IQ 200 blacka
  4. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To kiedy będzie dodana możliwość zakupu bota w grze? Dawaj kmic zrób to
  5. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Front nie miał być przełamany na poprzedniej akcji?
  6. JanekzSobusia

    Wątek dyplomacji - Black otwiera oczy na prawdę!

    Jedyne co twoje posty wywołują to politowanie. Nieźle się pali w witam jak tak dzisiaj płaczecie od rana.
  7. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam do Speed dzisiaj
  8. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Podniecacie się -16, a powiedzcie jak tam dyplo Witam. Jak APK nie siądzie psycha w ciągu następnych paru tygodni, to Witam zostaje tylko Arkadia, i taka jest prawda. Jakbym był graczem Witam, to yolo i gra full off. Gl
  9. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak na to, że Witam miało 3 człony plus kilkunastu graczy od Stefanów to tak średnio wyszła im ta akcja. Nawet jak nas cofniecie na górę to zobaczymy jak w kwietniu będziecie bronić się z 3 stron bez obrzeży.
  10. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam przestańcie mi mój def prześladować
  11. JanekzSobusia

    rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Widać jaki ból wywołuje dominacja GITÓW. Psycha robi przysiad
  12. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O proszę. Ja mam info, że jednak na lodzie zostawiliście kilku graczy i nawet perfidnie wykorzystaliście ich wojsko, a teraz lecą grube. Rzeczywiście honorowo XD
  13. JanekzSobusia

    SZYBKIE

    Pionasy nawet słowa nie napiszą. Totalna porażka pionów i totalne zwycięstwo gitów.
  14. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Kiedyś nie było limitu członków plemienia to dlatego nie miałeś akademii. Rekordowo to masówki miały ponad 1000 graczy. Jak chcesz się nie układać od początku jak niektóre światy mają zapełnione 4 kontynenty? Kiedyś to było możliwe, bo logując się drugiego dnia wyrzucało cię już na połowę k42...
  15. JanekzSobusia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Piękna linia obrony. "Wysokie Sądzie może i zabiłem, ale widział Sąd jak mordował Dahmer?"
Do góry