Najnowsze treści autorstwa JanekzSobusia

1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Nie, dzięki. Wolę uczyć się od lepszych od siebie.
  2. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Nie moja wina, że ciebie niewielu lubi i chcą cię atakować. Te kity o czystej grze to sobie możesz wciskać supportowi. Każdy kto gra na rundach to wie jaka prawda. Dzisiaj dostałeś ode mnie dwukrotnie 4 karety na jedną sekundę i każdy klin po pierwszym ataku. Normalnie faker plemion, arcymistrz...
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Napisał skrypciarz. To jest ten obecny wysoki poziom plemion, o którym tyle ludzie mówią?
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Brzmi jak usprawiedliwianie oszukiwania.
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Czy support w ogóle planuje banować takich graczy jak I kill you? Gościu może dostać 10 ataków z 30 sekund na 10 różnych wiosek, a i tak wszędzie będą kliny po pierwszym grubym.
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Tak długo będą boty jak długo będą za nie śmieszne kary. Kilka osób dostałoby perma na konta to może by się zastanowili czy jest sens tak grać.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie Special

Wszedłem i czytam, że Torax ban :D Na ś165 też był ban za multikonto Aquariona. Nie wiem jak można drugi raz na tym wpaść i jeszcze używać na discord nicku Aquarion XD
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 171

Kto was tam zatrudnia w tym Innogames? Jakieś grożenie, że zamkniecie FO, bo moderatorowi nie chce czytać się forum. Na 165 było to samo. Leciało po 20 stron, a mod napisał mi ,,nie mam czasu czytać tego wszystkiego".
  9. Światy 171 i 172 - dyskusja przedstartowa

Chyba multikont i darm.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Musimy wszyscy pogratulować nuppo tego wyczynu. Mistrz rekrutacji (Srebro - Poziom 3) Zrekrutuj łącznie 50.000 jednostek!
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 170

Tak, tam jeszcze DzA grał, ale to wcześniej.
  12. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Panowie jak tam sytuacja na świecie? Coś poznikali ci co krzyczeli, że wolą się skasować niż iść grać do X czy Y.
  13. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Kolego jak ja to noob. Chciałem jakieś ,,myczki" podpatrzeć od koleżanki.
  14. Dyskusja o sytuacji na św. 165

Jakbyś planowała to zgłaszam się na copa. Dla mnie zaszczytem będzie dzielić z tobą konto.
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

Zadziwia mnie jak tutaj przekrzykujecie się kto kogo zjechał. Przy tylu rundach i prędkości 400 to chyba normalne, że nie da się zawsze być górą. Kultura takich graczy jak detox czy czyngis pozostawia wiele do życzenia. Jak idzie po ich myśli to dodają do przyjaciół i ,,sojusz?", ale jak coś...