Najnowsze treści autorstwa Jacq

1. Jacq

Zakaz Rozwoju członkom plemienia.

Jak ci się nie podoba Plemię, to po prostu je opuść i znajdz inne.... A nie utrudniaj gre innym
  2. Jacq

feeduje jak w plemionach

feeduje jak w plemionach
  3. Jacq

"Stare" Światy

Obecnie nowe światy powinny wyjść na przełomie 10-20 listopada, z tego co mi wiadomo. A ich parametry i cały opis znajdziesz na forum, w tym dziale https://forum.plemiona.pl/index.php?forums/nowe-światy.1361/
  4. Jacq

jakaś ekipa na s160 startuje?

jakaś ekipa na s160 startuje?
  5. Jacq

Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

111
  6. Jacq

"Stare" Światy

No musisz patrzeć na parametry światów jak startują, średnio co 2msc startują 2 światy
  7. Jacq

Dyskusja o sytuacji na świecie classic

Tylko wariaci są coś warci :P
  8. Jacq

Heh, ochronka jeszcze nie zeszła a tu już LK się pojawia na świecie :) Ludzie chyba będą farmić xd https://prnt.sc/v0gjrv
  9. Jacq

np: sprzedać 100 drewna za 10pp a potem kupić 500 drewna za 10pp :) Widziałem ludzi którzy nieźle na tym wychodzili
  10. Jacq

Moim zdaniem światy bez farmy i bez pp mają wyższy poziom niż te z PP. Powiedzmy sobie szczerze, żadna topowa ekipa nie wbija na świat PP by go wygrać (no chyba, że o czymś nie wiem). Takie marki jak P!, SPEED, Ojki, SSS i wiele innych gra głównie bez farmy/z farmą bez pp. Nie znam ekipy która...
  11. Jacq

Grałem na kilku światach z PP, zazwyczaj poziom mierny. Są wyjątki gdzie wbiją jakieś lepsze ekipy i coś walczą ale głównie to dominacja jednego plemienia czy dwóch w sojuszu od startu świata :)
  12. Jacq

Tak szczerze, moim zdaniem SPEED/P! to są plemiona o poziom wyżej od reszty. To tak jak np: Bayern w Bundeslidze, jest poziom wyżej i to widać, ale inne kluby z nim rywalizują i czasem uda się im wygrać. Na tej samej zasadzie porównał bym SPEED i P! do reszty mocnych ekip. Oczywiście nie...
  13. Jacq

Sa też Plemiona co specjalnie idą na słabo obstawione światy bo boją się oklepu. W zasadzie takich jest dużo
  14. Jacq

Kartografia by Prop

Te centrum to będzie jedna wielka wojna
  15. Jacq

Owszem mam, jest jesień i ponuro za oknem więc gram, w maju pewnie znów skończę grać