Najnowsze treści autorstwa JacekPlacek-Pl

1. JacekPlacek-Pl

Dyskusja

A ogólnie w przejęciach jest 108:114, od dawna dawna były między stronami przejęcia czy to bo ktoś barbarki nie zdążył obstawić, czy eliminowanie sąsiadów. Mimo wszystko póki są limity można wszelkie statystyki zlewać ;-;
  2. JacekPlacek-Pl

Dyskusja

W skrócie przejmujesz warzywa do momentu aż zniosą limity a potem loteria, albo masz warzywa dookoła, albo zostałeś ostatni aktywny z przyjaznych sąsiadów i klepiesz wszystkich dookoła, w większości przypadków potyczki są małe i kończy się na stratach kilku wsi aż wypadasz z limitu.
  3. JacekPlacek-Pl

Dyskusja o sytuacji na s140

system paczkowy, niestety jest czasochłonny zwłaszcza przy wielu paczkach i setek wioskach, ale jeśli chodzi o szybkość odbudowy defa itd to nie znajdziesz sensowniejszego. Po akcji wole by 100 moich defówek miało zagrody na poziomie 50-70% niż 50 było całkowicie bez wojska a drugie tyle miało...
  4. JacekPlacek-Pl

Dyskusja

Nudy na pudy, sąsiad stracił jedną wioskę i pozostałym nie śpieszy się by mnie podgonić punktowo, więc chyba zostaje poprzejmować szaraki i liczyć na więcej zabawy gdy już więcej wsi człowiek będzie miał bo tak to tylko ranking farmy zostaje podbijać :/
  5. JacekPlacek-Pl

Dyskusja

Pełna warzyw których nie przejmiesz bo blokada pkt.
  6. JacekPlacek-Pl

Dyskusja o sytuacji na s140

skończmy temat 126 bo tamten świat po pierwsze się skończył, a po drugie był żałosny przez cały okres jego trwania, a koniec to tylko utwierdził xD Z tego co słyszałem obrona nie wyszła najlepiej, ale no nie każdy na co-op jest w stanie dopasować się pod czyjąś grę, zwłaszcza kiedy nie zna się...
  7. JacekPlacek-Pl

Dyskusja o sytuacji na św.Arkadia5

Jakieś ciekawe plemiona na tej arkadii są?:x Przyznam że wpadłem tutaj pofarmić bo na 126 mi szaraki poprzejmowali, chociaż fajnej zabawy z sąsiadem w nocy nie odmówię ^^
  8. JacekPlacek-Pl

Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

9
  9. JacekPlacek-Pl

Wydarzenie: Zbieranie godeł - komentarze

Czy ten event ma jakikolwiek sens na bardziej rozwiniętych światach? Kiedy jest o wiele wiele mniej graczy do atakowania, kiedy gdzieniegdzie wszędzie dookoła jest się otoczonym przez współplemieńców a nie każdy może mieć ochotę podkradać godła przyjacielowi a nikomu innemu nie może? Albo np...
  10. JacekPlacek-Pl

Lagi na grze, spowodowane chatem. Propozycja rozwiązania

Jednak sprawdzanie tej listy osób jest za każdym przeładowaniem strony (czyli każda zmiana wioski, działu forum, wysłaniu ataku, itd itp). Pomnóż to przez każdą czynność i liczbę graczy ;v a naprawdę u siebie widzę kolejność wczytywania się strony i kilka sekund zajmuje mu wczytania okienka...
  11. JacekPlacek-Pl

Lagi na grze, spowodowane chatem. Propozycja rozwiązania

Od mniej więcej tygodnia doświadczyłem mocnych lagów podczas gry, za każdym razem jak przełączyłem na coś stronę musiałem 3-5s odczekać zanim mogłem cokolwiek zdziałać, co było wnerwiające przy wielu wioskach jak nie ma się MK :p Po wyłączeniu czatu olśniło mnie że to właśnie przez ten czat gdyż...