Najnowsze treści autorstwa Izyi

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Fajnie, że wmawiasz mi wyniki akcji, których nie powiedziałem (nigdzie nie pisałem o 20 wioskach). Fajnie, że porównujesz potencjał tylko licząc wioski, gdy masz do czynienia z plemieniem ze średnią pkt/wioska =4241 oraz plemieniem ze średnią pkt/wioska =4860. No tak to ten sam potencjał...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    30% potencjału JN to potencjał INC Chyba trzeba Wam jutro pokazać jak taki potencjał się wykorzystuje bo 6 wiosek to żaden wynik
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Uważaj, bo ta legendarna jakość zrobi Ci rozbiórkę siłową
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Hej JNy? Skoro Wy macie taki sam pożytek z Dzików, co my z Gitów, Bakłażanów i ESów, to może się podpiszemy? Tylko poważne propozycje ;)
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Mam wrażenie, że gracze Dzików i JN żyją w totalnie innej rzeczywistości. Chłopie jakiś Ty honorowy, ale bez żadnego doświadczenia życiowego. Masz wrzucę Ci tabelkę z ściągą jak wyglądają rzeczy w Dzikach w Incach i normalnie w pracy. Wydarzenie Praca INC Dziki Gracz zmienia plemie/prace...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    No tak, A Ty ile fejków czy ataków wysłałeś na kaawe? ;D
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Wystarczy,że dodawanie będzie nieprzemienne i nie ma problemu. Pojęcia logiki też nie rozumiesz.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Przecież to nasz kolega z 169. To tak wielki frontowiec,że ludzie chcieli z zaplecza go zdjąć, bo nie ogarnia i to w Marzycielach xd.
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Gity to 4 ukryte człony darm, więc 22
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Ale to zdanie nie jest nieprawdziwe
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 189

    Szło dobrze, dobrze aż tu nagle nagle doszedł do pozycji: Tohsaka Rin świat 169 - w przeciagu 3 dni rozbił 2 karety na chłopach przy pustej wiosce wroga 7k. No i algorytm się zatrzymał ;(
  13. WYMIANA FLAG

    A nie lepiej je zbalansować? :D
Do góry