Najnowsze treści autorstwa Ivan z Gdyni

1. Ivan z Gdyni

Dyskusja

W pracy jestem to tak na szybko No i tu znowu jest propaganda xd ale już mi się nie chce tego prostować, żyjcie w swoim świecie już sam screen z mapy pokazuje kto miał dostęp na obrzeża a kto mial kilku graczy na plecach i wymieszanych między sobą. Dobra żyjmy w swoich swiatach bo to będzie...
  2. Ivan z Gdyni

Dyskusja

Np mówieniu że mieliście gorsza sytuację na A6 tymczasem A6 przed połączeniem się R i Ak w aka
  3. Ivan z Gdyni

Dyskusja

No wy też manipulacja nie ustepujecie xddd
  4. Ivan z Gdyni

Dyskusja

Przykro mi że dostałem tylko fejki :c i to jeszcze od mojego kumpla @Pan Owca
  5. Ivan z Gdyni

Dyskusja

6. Ivan z Gdyni

Dyskusja

Mi się nie chce , jakby każdy miał maks dwa człony to bym to przemyślał a tak to pasuje xd
  7. Ivan z Gdyni

Dyskusja

W sumie znaczenie tych dwóch zdań takie same xd Nie powstanie poważna przeciwwaga=nie będzie przeciwnika Nie wykluczone=może Walka o wygraną z naszymi obecnymi sojusznikami=bic z sojusznikami o wygranie świata Sens i przekaż zdania zachowany więc jedynym elementem propagandowym jest wyrwanie z...
  8. Ivan z Gdyni

Dyskusja

Przecież forum dzielimy z sojusznikami, więc gdyby ktoś tak napisał to miałbym ostrą beke :D~ też widziałem ten wpis, tutaj co prawda podany bez kontekstu, więc nie ma co się sugerować, ale wasi sojusznicy nie mogli go widzieć bo w ogłoszeniach rady które macie tylko dla aka, temat: plany i...
  9. Ivan z Gdyni

Dyskusja

Co tam ciekawego na swiecie
  10. Ivan z Gdyni

Dyskusja

Ktoś jeszcze jakaś analiza, z chęcią poczytam
  11. Ivan z Gdyni

Dyskusja

Trzeba się szanować ;)
  12. Ivan z Gdyni

Dyskusja

Joł, jednak jestem ;)