Najnowsze treści autorstwa iqaz

  1. [Przeglądarka] Zbiórka przegląd Obrona

    Ciekawy skrypt, ale przydałaby się kolumna z nazwą gracza przed kordami w tabeli. Znacznie przyspieszyłoby to rozpisywanie akcji.
  2. Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Tak się składa, że na s129 startowałem sobie solo, bez ekipki a skończyłem z blachą w 70 osobowym plemieniu połączonym z 3 plemion. Skoro tutaj fuzje nie wchodziłby w grę to tymbardziej jako random miałbym szansę na blachę. Śmiej się dalej, bo śmiech to zdrowie, ale pomyśleć czasem też warto by...
  3. Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    ,,Ja pierdole jak ja kocham zycie wlasnie pije sobie drinka w domu, kon zwalony, najedzony pitcom z dagrasso. Nic mi wiecej nie potrzeba bo jest już 90 dzień świata a ja dołączyłem do TOP 1 plemienia, czytam sobie hejty o mnie na forum bo loguje raz w tygodniu, kotek siedzi mi na kolanach...
  4. Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    A ja głupi myślałem że support jest dla graczy, a gracze są klientami firmy InnoGames i ta firma powinna stosując powiedzenie ,,nasz klient, nasz Pan" robić wszystko by tych graczy przyciągać do siebie <sciana> Rozumiem, że mam być pewny 39 osób, że w przeciągu 275 dni nie wydarzy sie w ich...
  5. Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Misji pt. ,,Skuteczne pozbywanie się liczby graczy plemion" ciąg dalszy .. :D Ludzie czekali pół roku na świat bez farmy i dostali go całkowicie niegrywalnego.. Ja rozumiem te ograniczanie darmiarzy i masówkarzy, całkiem spoko pomysł ale nadal do dopracowania, bo na 100% znajdą się obejścia...
  6. Światy 155 i 156 - dyskusja przedstartowa

    W tym InnoGames to chyba mają wytyczne żeby jak najwięcej ludzi zniechęcić do plemion, żeby może poszli na ich nowsze(ale niegrywalne) produkcje xD W supporcie od dawna śmierdzi subiektywnością i stronniczością, dodawane jest coraz więcej funkcji premium a teraz jeszcze zabrany świat bez farmy...
  7. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Dużym ułatwieniem byłoby gdyby wojska były widoczne również w przeglądzie mapy, tak jak widzimy swoje własne jednostki.
  8. Światy 105 i 106 - dyskusja przedstartowa

    Ten kościółek trochę niszczy piękna 105, ale wakacje są to trzeba coś pograć:D Jakby ktoś zbierał ekipę to jestem chętny:)
Do góry