Najnowsze treści autorstwa Idefiks

  1. Idefiks

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Mapki robione kilka minut temu. Może ktoś zanalizuje, i poproszę o dodatkowe info, jeśli dane plemiona stanowią jedno (rodzinę plemion), a nazwa może tego nie wskazywać, ani w opisie plemienia nie ma takich informacji to poproszę na pw takie wskazanie
  2. Idefiks

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Hmm, trudno dodać bo mapka tworzy się dla 10 największych plemion, rodzin plemion, dodam stefanów jako rodzinę, zobaczę jak to wyjdzie :) Tak to prawda, że tworzy się ranking ale nie RA, RO, a dominacje na kontynentach plemion jak i graczy, top przejęć za ostanie 24 godziny, lub dowolny czas...
  3. Idefiks

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    A pamiętacie takie mapy? Robiłem je kiedyś ze skryptu nickjer-a jako automatycznie odświeżające się codziennie (automat wstawia grafikę pod linkiem dodanym do wpisu) Kontynuować?
  4. Idefiks

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Witam wszystkich na kolejnym jubileuszowym. Czytam, czytam.... i widzę, że po tylu latach dalej wielu nie dorosło. :) ;)
  5. Idefiks

    Tribal Wars Tournament 2020-2021 - dyskusja

    Przecież napisane są w zrozumiałym języku, takim samym jaki będzie na tym serwerze, z nazwami i menu włącznie.
  6. Idefiks

    Skryptoteka Siwego

    Pomysł przyszedł, gdy gracze, chcąc ukrywać pewne informacje dzielili się raportem poprzez funkcję w raporcie Opublikuj ten raport. Niestety ta funkcja jak w przypadku publikacji większej ilości raportów w opcji Opublikuj z przeglądu raportów, tworzy tylko link do wklejenia w wiadomości (pw lub...
  7. Idefiks

    Skryptoteka Siwego

    Nieco zmodyfikowałem Twój skrypt pokazujący raporty w postaci graficznej. Ten zrobiony przez Ciebie wykonywał raporty graficzne generowane z przeglądu raportów klawiszem "Opublikuj". Poprawiony przeze mnie robi raport w postaci graficznej z podglądu raportu po kliknięciu "Opublikuj ten raport"...
  8. Idefiks

    Punkty PP bonus +100%, a przekazanie PP

    Z waszej powyższej informacji wynika, że wszystkie 17000 punktów ma blokadę. Czy tak? Czy jednak ilość z podstawowej oferty (jak w przykładzie, który podałem 8500 oferta podstawowa, którą kupuję, 8500 oferta promocyjna, którą otrzymuję dodatkowo w czasie widocznej u mnie promocji). Czy jednak...
  9. Idefiks

    Punkty PP bonus +100%, a przekazanie PP

    Promocyjne pp są tylko te +x%. Czy ta blokada dotyczy CAŁEGO pakietu zakupionego w takiej promocji, czy TYLKO promocyjnych +x% (przykład pakiet max 8500 normalnych + 8500 promocyjnych - czy mogę swobodnie dysponować tymi podstawowymi/normalnymi punktami)?
  10. Idefiks

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Dzięki, nie myślałem, że jeszcze ktoś dziś o mnie pomyśli. <cfaniak> <piwo>
  11. Idefiks

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    A Ty co? To masza Ro daka znasz, czy go tylko naśladujesz? ;];)
  12. Idefiks

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Piszecie, darmy to, darmy tamto, top1 itp. Sami indywidualiści patrzący na własny wynik, Plemiona jak sama nazwa wskazuje to gra zespołowa, to drużyna - plemię wygrywa świat. Oceniając gracza nigdy nie patrze na topki, odznaczenia. Trzeba umieć współpracować by wygrać świat. Dla mnie liczy się...
  13. Idefiks

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    I z tego co pamiętam bo grałem z nim na kilku światach, zyskasz całkiem dobrego i aktywnego gracza. Jeśli mu tylko dasz osobistego moderatora wypowiedzi, czy to pw czy na forum, który będzie akceptował wypowiedź (lub modyfikował) przed wysłaniem, to myślę że się nie zawiedziesz. Chyba nikt tu, z...
  14. Idefiks

    Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Grać? czy nie dać się wciągnąć znowu ? <oczy> Odwyk długi miałem - po s100 nie grałem na żadnym świecie....
  15. Idefiks

    Emotikonki

    dot. m.in. forum plemiennego w grze, czatu i innych. Da się te dziwne emoty zastąpić jakimiś "normalnymi"? Brakuje mi normalnych ikonek jakie mamy na innych forach, czy nawet niektórych tu na FO Np. - : piwko: - :cfaniak: lub ;> - :ee: - :chaja: - :zgryz: - :facepalm: - : ogien: - ...
Do góry