Najnowsze treści autorstwa -*IdąŻniwa*-

  1. -*IdąŻniwa*-

    Świat 200 nadchodzi!

    Prędkość 2.0 Brak farmy (boty) Brak zbieraka (boty) Brak kościołów Monety 1Rycerz bez poziomów z przedmiotami Łucznicy Dużo barb i Osady Koczownicze Technologia prosta/lub poziomy Bonus 00:00-07:00 50ms odstępu Brak morali Mrożenia składów plemienia po 1miesiacu limit graczy 50-60 Wsparcie...
  2. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wypierdalaj od Podkarpacia kasztanie bo Cię Wilki zruchaja
  3. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wchodzisz im w dupę , więc jesteś z nimi cieleśnie wiadomo , że na gierce zwykłe 0.
  4. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Po prostu zamknij mordę bo już nikt nie chce Cię słuchać. Jesteś słabo doinformowany bo podobno MB1 (BiM) ma swojego dowódcę blejko więc jest 4vs4 nie licząc 2 członów. W sumię Vegę to bym nie wliczał więc nawet i w koalicji macie przewagę 3-4 :D Pozdro.
  5. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Człowieku weź już skończ pierdolić bo jak czytam te twoje farmazony przez dłuży czas to się rzygać chce :) 22500wiosek vs 12000wiosek ciekawe która koalicja ma większe szansę. Więc widać, że do szkoły to miałeś pod górkę. 2-3 tys wiosek można odrobić skillem a nie 10tys głąbie, Bim na ten...
  6. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Zwykły Pet i farmazon z Ciebie, będzie jebany po wsze czasy. Amen
  7. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    A jeszcze apropo hasła, nie zmieniałem bo mam szacunek do ludzi a to że zaq zachował się jak qrwa to nie moja wina :) Nigdy bym nie przepuszczał,że się do tego posunie . Tak się składa że nigdy na arkadii nie grałem w odróżnieniu do Ciebie :D Szybko ? hahah kurwa dobry jesteś nawet 1/10...
  8. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Jesteś jebanym farmazonem i nic więcej do pięt mi nie dorastasz jak chcesz możemy zagrać rundę na szybkich wymiotę Cię jak gówno po polu. hahaha gdzie i kiedy wybroniłeś jakaś akcje w każdej min 20 wsi traciłeś lamusie ? Gdzie Ja zapierdalałem i trzymałem front na pół kontynentu z kaka...
  9. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Hahahahaha ale widzę jak Ci gól skacze :D Skoro Ja wsie tracę a pół plemienia P mi gratuluje obrony To Ty to jesteś amator w chuj :D szkoda że na s152 nie byłeś taki kozak jak brika Cię na konto ściągnęła i traciłeś wsie ze wsiami nie chce nawet z tobą dyskutować bo ego masz wyjebane w kosmos a...
  10. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Czekam z niecierpliwością
  11. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie wiem co Ty masz z tym zastem xD 27 POPA to wciąż nie 32 i 37 xD ale nie ważne widzę że masz jakiś ból dupy :D ale spoko jak chcesz wziąć rewanż za s91 to trzeba było wcześniej :d
  12. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie potwierdzam wszędzie grubo powyżej 30 popa :D a mi odbitki dograne do 1min nie zbijały :D także różnica jest xD
  13. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Kanar dobre masz chody w supporcie 2 razy odbitka mi popa nie zbiła na tobie :D
  14. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie lubie jak ktos się chowa pod innym nickiem niż w grze. Co mi kto po ustwiał ?. Swoje szablony do budowy mam od lat do wojska nie używam bo po uj ? wolę robić to ręcznie i bardziej precyzyjnie. Kto mnie zna to wie, że u mnie lipy nie ma :)
  15. -*IdąŻniwa*-

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Poza tym kret wam nie powiedzial ? Nie leć w chuja kanar xD
Do góry