Najnowsze treści autorstwa hyzio12

  1. hyzio12

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    A jeszcze jeden temat. Boty ... Nie jedno krotnie spotkałem się na discordzie ( nie mam zamiaru rzucać nickami ) jak pokazywano mi podgląd ekranu i programy jakie używają do grania i tak ten programy są od bardzo dawna tylko po +70 zaczęły być bardziej popularne ( sprzedawane czy udostępniane)...
  2. hyzio12

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Witam. Jeśli można wypowiem się tutaj odnośnie rozwoju tej ów gry. Zacząłem grać w to w 2010 roku przez ten czas nie zauważyłem jakiś zmian w grze ale drastycznego skoku jedynie od lat obserwuje spadek graczy i coraz większy smutek jak ta gra została zapomiana i zniszczona ( brakiem rozwoju i...
  3. hyzio12

    Świat 200 nadchodzi!

    Powiem tak jeśli nie potrafią się zdecydować ( support) polecam zrobić to; 199 ( p2w farma). 200-A (bez farmy ) 200- B ( z ograniczoną farmą) Niech wystartują 3 światy taki prezent na 200 świat. Coś takiego mi kiedyś przeleciało gdzieś przed oczami. A ja bym chciał jeszcze jedną rzecz ale to...
  4. hyzio12

    Świat 200 nadchodzi!

    a wieszk jak fajnie im się diody wbijało :D
  5. hyzio12

    Świat 200 nadchodzi!

    Propozycja od hyzia: - <piwo>Dużo barbek <piwo> ( żeby ten świat był na dużej liczbie kontynentów ( 1 gracz 30 barb XD ) - <stop>bez farmy ( po co boty na farmienie jak będą boty na wysyłanie i klinowanie) - <nonono>brak ms <rotfl> - <nonono>brak wieży/ kościoła i innych udziwnień ( chodż na...
  6. hyzio12

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Witam graczy! Co tu się jakieś słabe rangi kłócą.
  7. hyzio12

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Witam graczy
  8. hyzio12

    analiza by kuweta

  9. hyzio12

    analiza by kuweta

    Dawaj K55
  10. hyzio12

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Witam graczy !!
  11. hyzio12

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Czy to jakiś ruch oporu przeciwko inicjatywie " Witam graczy" ? Czy również wysoka kultura jak sekta Witaczy ? Pozdrawiam
  12. hyzio12

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    @ANIMOWANA DZIEWCZYNKA będzie Karcza globalna ?
  13. hyzio12

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Dziękuję za odpowiedź
  14. hyzio12

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Właśnie
  15. hyzio12

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Było tu zadanie z darmowym poziomem spichlerza ?
Do góry