Najnowsze treści autorstwa Hunter x Hunter

  1. Hunter x Hunter

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Do 15.05 chociaż brika i tak to łamie, ale przynajmniej się do tego przyznaje a nie odwraca kota ogonem więc nadal lepiej niż pajton niszczący pełne zagrody defa na zaście w love w czasie trwania wypowiedzenia. Jak to mówią, plemię możesz komuś podjebać, ale klasy nie kupisz.
  2. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jeśli witam nie wjedzie w witam to przegrają
  3. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To piękna pasta z classica, tutaj mamy więcej ko. Lokers uważaj bo ja dostałem ostrzeżenie za tą piękną pastę od kmica. Specjalnie z małej. Mirek jak chcesz to Ci rozpisze akcje za zaproszenie na grilla.
  4. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ej, ale lunera to my trzymamy dopiero na TI
  5. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Hańba. Widać, że gość z sabatu. Ha tfu.
  6. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nadal cs2 nie odpaliłem, ale nie wykluczam, że csowa konfa kiedyś może wrócić do łask. @Nezus co o tym myślisz?
  7. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ostatnio rozbiórka tego psa co tu pisał na FO, teraz katalona. Widać, że pracujecie z nazusem na powrót do macierzy.
  8. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak 7k offów kosy które zamknęły mordy eNkom na s100
  9. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Naprodukuj się żeby potem Cię nie klinowali tym co się zrekrutowało. Pamiętajcie słowa wielkiego Mirka, że nawet akcja na 100 przejęć to jest śmiech na sali. A jak nie dacie rady przepchnąć lohns i klasyk jedną akcją to hańba Wam.
  10. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To idź gdzieś dalej, bo smród bota będzie się ciągnął za Tobą już na zawsze
  11. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie poinformowaliście o zmianie dyplomaty i wysłaliśmy wypowiedzenie 2 tygodnie temu do pietrka. Nie przekazał Wam? Z przykładem umów państwowych też bym uważał. Co zmiana władzy to nowa władza udupia jakieś projekty czy umowy które zostały podpisane przez inną.
  12. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Spoko, ale umowa nie była odświeżona po zmienię władzy w witam. Umowa jest podpisana przez pietrka i z końcem gry pietrka automatycznie dobiegła końca. Mogę tak cały dzień niczym kapitan Ameryka
  13. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wielki Black snow który sam pokonał P!, poległ teraz od największego SPEED. Ave obłuda, krętactwa i oszustwa Niech żyje potężny keymil pogromca Black snowa
  14. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pisałem że łamiecie pakt z Ares obstawiając witam przed końcem wypowiedzenia. Nieważne jaki front obstawicie wynik jest ten sam. No nie powstrzymacie nas tak jak my Was przed wysyłaniem defa do witam, mimo że kosujecie tym Ares. Oko za oko, kosa za kosę? Fajną repkę macie na tym fo. Wczoraj...
  15. Hunter x Hunter

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dopiero co gracze witam wczoraj tłumaczyli hałsowi że wioski obstawione przez Ares i muchy miały duży wpływ na obronę akcji apk mimo małego rw ponieważ pozwoliło to apk obstawić więcej wiosek własnym defem. Dzisiaj już jest fikołek. Faktycznie def nie poleci pod Ares tylko pod apk i speed dzięki...
Do góry