Najnowsze treści autorstwa Totalnie Mocarny Gościu

  1. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    Łapcie aktualizację
  2. Totalnie Mocarny Gościu

    STOP ABORCJI!

    Z tym że teraz potencjalne matki wychodzą na ulice z postulatem możnościu uśmiercania swoich przyszłych niedoszłych dzieci...
  3. Totalnie Mocarny Gościu

    Dyskusja

    Tutaj nie ma dominacji
  4. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    Tak myślałem co by połączyc korpo, UK, KWK i resztę w jeden człon ciekawiej się to na mapie rozkłada
  5. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    Usuwam Tajfun i odrodzenie ponieważ te plemiona raczej nie odegrają żadnej roli ma tym świecie
  6. Totalnie Mocarny Gościu

    P o t ę ż n a Analiza

    Z tego co pamiętam to Ty też nie powalczyłeś zbytnio więc nie powinieneś wytykać innym porażki
  7. Totalnie Mocarny Gościu

    Legia Cudzoziemska

    Ja jestem za Legia Warszawa, liczy się?
  8. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    Odpada nam Plaga oraz SwE dochodzi drugi człon *wp* i drugi człon uk Przyśpieszyć gifa? Czy jeszcze za wcześnie?
  9. Totalnie Mocarny Gościu

    Mapki dla 199 od Stuknietego

    To ten pogrom? :)
  10. Totalnie Mocarny Gościu

    Mapki dla 199 od Stuknietego

    Strona: 1: Plemiona: PG, PG., P.G Strona: 2: Plemiona: KORPO Timeframe: Od zawsze Przejęcia : Strona 1: 7 Strona 2: 1 Różnica: 6 Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej: Strona 1: 22,375 Strona 2: 2,499 Różnica: 19,876
  11. Totalnie Mocarny Gościu

    Dyskusja

    Ja gram na telefonie przez przeglądarkę i masz praktycznie jak na kompie, ja się do aplikacji nie przekonałem niestety
  12. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    Tu już Yoda cała w Obozie i w sumie bez większych zmian
  13. Totalnie Mocarny Gościu

    P o t ę ż n a Analiza

    Chyba nie bo ja mam i jestem przeciętny :(
  14. Totalnie Mocarny Gościu

    P o t ę ż n a Analiza

    co Wy z tymi blachami? Jakieś profity za to są? Bo co świat jest gadanie o blachach... ja za 82 prócz paru pp i paru pikseli nic nie dostałem :( oszukali mnie? BTW, świetna analiza generalnie :) Dodam jeszcze od siebie ranking TOP 10 plemiona na świecie (połączone człony)
  15. Totalnie Mocarny Gościu

    Nieczytelne mapki

    Zmiany: -B- wchłonięte przez sigmę i wcześniej przez pierogi RD_v1 generalnie rozbite PSS dochodzi czwaty człon Sigma dodatkowe dwa człony Doszły plemiona Plaga i Meekha Yoda częsciowo przechodzi do Obozu (stan na 11:00)
Do góry