Najnowsze treści autorstwa Home996

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Jak na świetnego mówce (zapomniałbym samozwańczego <lol>) niestety krótki masz lont tęgi umyśle. Wiadomo każda wymówka jest dobra, nie wnikam w życie osobiste ale żeby cokolwiek zaprzestać można znaleźć 1000 powodów :) fakt jest fakt Ciebie na tym serwerze z nami już nie ma możesz sobie popisać...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Mephisto jak z kimś mi się dobrze współdziała to gram z nim do końca a z tymi którzy zostali grało się bardzo dobrze. Słaby masz poziom jak tak lubisz wstawiać takie wiadomości na forum :) mnie to nie rusza ale za to idź do kolegi miodolce i wstaw wylewy żalu które wypisywał do mnie na etapie...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Godlike tęgi umyśle, tak na początku było spamowanko po wszystkich bo Wasza sytuacja była inna a jak już się przechylało to wtedy była furtka pod tytułem "nie mam czasu grać do końca świata" <lol><lol> nie jesteś pierwszym graczem który pociska te opowieści i daje nogę - sposób trochę bardziej...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Ja waszych koneksji nie znam ale gość który mi się odpala na czacie i zaczyna wyzywać od petów i zaczynać jakiś monolog o "blaszkach" od tak jest troszkę niepoważny. Jeżeli uznajecie to za normalnie to rzeczywiście coś jest nie tak, nie wiem może ze mną że takiego chamstwa nie toleruje. Potrafię...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Panie i Panowie ale szanujmy się trochę bo ja do nikogo nie wyjeżdżam a przychodzi mi jakiś gość pod nickiem Miodolce i zaczyna wyzywać na PW. Zbastuj człowieku i troszkę wzajemnego szacunku.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Niedziela jest, Jacula chyba coś wrzucił na ząb. Po weekendzie będzie lepiej Jacus.
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Fajna rozgryweczka dzisiaj wpadła, pomieszanie było niezłe :p Ile sumarycznie offów wjeżdżało ?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Gratki dla każdej strony, dzisiaj trochę popykaliśmy. Robiliście jakąś statystykę ile łącznie offów / karet leciało ? (tylko taką rzetelną więc ewentualnie wynik Mephisto weźmiemy dzielony przez 2 albo 3 bo ubarwia często ^^)
Do góry