Najnowsze treści autorstwa Hold On

1. Hold On

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

1 rapek fajny ale jakoś cały dzień kolorowo nie miałeś :(
  2. Hold On

O czym tu mówić Ty stary wyjadacz Szermecik a patrz na mojego mistrza
  3. Hold On

Jak ja teraz ostrzem od pika koszę off-a przeciwnika a jak widze licznik ataków to samo się broni. Nie znasz Krzysztofa i nie stać Cię na trening niestety bo wszystkie moje ciotki spłacają kredyt we frankach teraz
  4. Hold On

Pojechałem do klasztoru szła ło łin Krzysztofa III Ostrego gdzie nauczył mnie wielu nowych rzeczy powtarzając "ten trening na s137 przed s150 nie pójdzie na marne"
  5. Hold On

Za darmo to nawet już w dziób nie dają. A szkoda , że to wsparcie po 3 dniach nie działa w ten sposób , że osoba która dołączy do plemienia może dostać wsparcie po 3 dniach tylko w 2 stronę :confused:
  6. Hold On

Tam to był tylko 4fun bo tylko Jubileusze są coś warte ( Tak BERBEC mi mówił musi być to prawda )
  7. Hold On

No i to jest obiektywna opinia a nie każdy nie lubi go to stara się coś znaleźć żeby ugryźć ale to nie wychodzi. Nawet Kmic go szanuje i dał mu sojusznika na start żeby sobie pykali czysto i legitnie ;)
  8. Hold On

No ja tam Smuteczka szanuję wymieniliśmy w grze kilka pw i jak zobaczył TECH to w skrócie powiedział "ja w tym grał nie będę to moje standardy" on to taki jak Rychu Peja co powiedział , że nie zawalczy w MMA i dawali miliona no i odmówił. A co tu się dziwić , że nie chce walczyć z plemieniem...
  9. Hold On

Mam to samo :( I teraz się zastanawiam czy jak Keymil zrobi zlot to napije się z P! również <piwo>
  10. Hold On

Ten support ogólnie nie pomyślał o tym aby dać BERBECIOWI ułożyć plemiona na mapie według jego fantazji. Tak to mamy już drugi dzień ledwo 38 stron na FO a było by już 200 spokojnie i połowa by już zawinęła się z tego świata. Ogólnie bardzo żałuje , że nie ma opcji wspierania wiosek...
  11. Hold On

BERBEC podrzucisz mi tam jakoś ze 2 drewna z glinę z północy ? Trochę Cię poniosło z tym , żeby wspinać się na sam szczyt
  12. Hold On

BERBEC już zapomniał o tym kiedy stawiał eko na 11
  13. Hold On

Jak będzie więcej wiosek bo narazie to liczników nikt nie nabije. Myślę , że jakoś koło wakacji zobaczę w kalendarzu i dam znać
  14. Hold On

Tak na copiku
  15. Hold On

Dyskusja o sytuacji na świecie 147

A kto ukradł karczmę jak jesteś taki mądry ?