Najnowsze treści autorstwa Paciuuu i Holdzik

1. Paciuuu i Holdzik

Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Juz top 2 dziennych w obronie dzis nabite pewnie a deff który padł wieczorem sie juz odrobi. Gratki za wybór celu.
  2. Paciuuu i Holdzik

Izi ogarnie sie zaraz
  3. Paciuuu i Holdzik

Ale oni losy frontu odwracają w druga stronę a wy tylko dostajecie <lol>
  4. Paciuuu i Holdzik

Teraz przynajmniej nie bedzie płaczu, ze to sojusznicy im swiat przegrali bo byli zarówno w jednej jak i w drugiej koalicji.
  5. Paciuuu i Holdzik

GsO wreszcie pokaze 40 frontowcow <rotfl><rotfl><rotfl>remont skończony i ani 1 wioski nie straciłem, można wracać bo na jesien idzie powoli. @adeq123 - Owca T juz możesz sie odpalac na FO
  6. Paciuuu i Holdzik

Mapki Holda

Mapka GIF Sorki Kanar za brak dat na kolejny raz dodam
  7. Paciuuu i Holdzik

Nie uczcie Snuffa dyplomacji bo was zje na śniadanie. ;)
  8. Paciuuu i Holdzik

Chyba ktoś chce mieć czlon rozwiązany ;)
  9. Paciuuu i Holdzik

Remontuje od kilku dni i nie miałem czasu wbić. Dużo brakuje sin do wygranej ?
  10. Paciuuu i Holdzik

Połączymy nasze plemiona nazywając się Bez Pana Kleksa. Po czym wbijemy kose wszystkim na naszej drodze. A cytując znakomitego dyplomate s150 @Sarissa "jak zmienimy nazwę to dyplomacja wcześniejsza nie będzie nas obowiązywała".
  11. Paciuuu i Holdzik

A co mieli zrobic ? Szukać winy u siebie ? Przecież łatwiej jest znaleźć ją u kogoś. A w APK rada jest rozsadna oraz za długo ze sobą osoby graja aby przenosić jakiekolwiek emocje z rady na graczy. Dlatego plemiona ze stabilna radą są nie do pokonania mimo różnicy w składzie graczy i tak jak...
  12. Paciuuu i Holdzik

Najmadrzejszy gracz s150

@Dżobi
  13. Paciuuu i Holdzik

P!lose zawsze było inne niż reszta plemion. Jak było małe pamiętam układało klocki od góry :( Zamiast wystawić radnych na front i obstawić to radni są w centrum i frontowcy ich obstawiają. Ale do s200 się nauczą spokojnie.
  14. Paciuuu i Holdzik

Ja wtedy miałem poprostu złe plemie teraz remontuje od środy i ostatni raz wbiłem na konto w piątek. Wystarczy , że na FO żółta kropka się nie świeci. A w grze po co się logować jak mamy front z amebami z sin. Arkadie chyba jest trudniej wygrać niż front z sin. Ktoś chce deff ? Bo MK nie ma już...