Najnowsze treści autorstwa Hoka Hey

  1. Hoka Hey

    Wioska rozwinięta na starcie

    Witam. Może i jest to kolejny temat dotyczący ustawień nowego świata ale myślę że warto poruszyć tę kwestię. Otóż wielu jest graczy których bardzo nuży początkowy okres gry. Rozwijanie pierwszej wioski itp. Był taki jeden świat a mianowicie 50 na którym rozpoczynając dostawało się wioskę 512 pkt...
  2. Hoka Hey

    Świat 100 - dyskusja

    Czy jest tutaj ktoś kto grał dłużej z regułą zagrody? Może byłoby to ciekawe urozmaicenie?
  3. Hoka Hey

    Świat 100 - dyskusja

    Przecież to nie są ostateczne ustawienia spokojnie
  4. Hoka Hey

    Świat 100 - dyskusja

    Pięknie by było gdyby dali wioski startowe 512 pkt jak to było na 50. Jeszcze tylko brak flag i mamy świat idealny
  5. Hoka Hey

    Skasuj wszystkie raporty

    Tak ale ilość rapków na stronę też jest ograniczona więc nawet na max może się sporo tych stron nazbierać
  6. Hoka Hey

    O Skryptotece

    Warto było dla tych trzech działających skryptów/:D
  7. Hoka Hey

    Skasuj wszystkie raporty

    Witam, denerwuje mnie czyszczenie skrzynki raportów po farmieniu, nieraz trzeba skasować po kolei kilkanaście stron.Moja propozyja jest taka by pod raportami obok innych przycisków była funkcja skasuj wszystkie raporty, po kliknięciu wyskakiwało okienko z zapytaniem: Czy napewno chcesz usunąć...
  8. Hoka Hey

    Wersja 8.3 - komentarze

    Ty jeszcze lepszy znawca co nie wie że nie da się mieć af bez konta premium
  9. Hoka Hey

    Oceń osobę nad sobą

    *fresh* Nick 4/5 Avek 3/5 Podpis 4/5 Ogólnie dajesz radę:D
  10. Hoka Hey

    AF

    A kto tutaj pisze o 500 wioskach?
  11. Hoka Hey

    Special 9 - dyskusja

    Pół tysiąca, myślę że nie zagra więcej niż 300 osób, no ale runda ciekawa powinna być:D
  12. Hoka Hey

    Wersja 8.3 - komentarze

    Dwa światy wychodziły gdy były duże aktualizacje np, 6.0 czy 7.0, teraz tak czy tak wychodzą 2 św bo jeden jest z nowymi funkcjami premium a drugi bez nich
  13. Hoka Hey

    Wersja 8.3 - komentarze

    Ubędzie ci od tego?Nie więc o to chodzi wg mnie niech wszyscy mają premium w standardzie:D No ale wiadomo że firma musi zarabiać
  14. Hoka Hey

    Wersja 8.3 - komentarze

    Zmiany kadrowe:D
  15. Hoka Hey

    Wersja 8.3 - komentarze

    Wchodzisz w link rekrutacja i masz od razu możliwość zrekrutowania, piechoty, jazdy i maszyn razem a nie tak jak dotychczas że w każdy budynek trzeba było wchodzić z osobna.Ogolnie zmiany nie są wielkie ale ta rekrutacja to super sprawa, może troche więcej ludzi będzie grało na pózniejszym...
Do góry