Najnowsze treści autorstwa Hartigan

  1. Hartigan

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    A co to światłowód jest? Jak u mnie na wsi to już nawet wrony zawracać nie chcą. Przynajmniej 5 kilometrów muszę od domu odjechać żeby jako tako dało się ataki wysłać bo nie zawsze zasięg jest a Ty z kosmiczną technologią mi tu wyjeżdżasz. Gdzie bym miał sobie ten światłowód podłączyć jak ja...
  2. Hartigan

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wybierz sobie coś z tego: Imieniny obchodzą: Albert, Elwira, Gelazja, Gelazy, Heliodor, Janusz, Kadok, Kolumban, Konrad, Maria, Regina, Rufus, Twardosław i Wiesław Polska: Dzień Pracownika Socjalnego Święto Służby Czołgowo-Samochodowej Międzynarodowe: Światowy Dzień Życzliwości i...
  3. Hartigan

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Milcz bo kwity wyciągnę
  4. Hartigan

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

  5. Hartigan

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Znajomy organizuje wyjazd na truskawki oraz inne szparagi. Już można się zapisywać. Chętnych zapraszam na pw Pedalsi jak coś mają pierwszeństwo. Ilość miejsc ograniczona
  6. Hartigan

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Tematu botów nie będę poruszał. Ale chciałem zwrócić uwagę że drugi przedstawiony obrazek nie musi a wręcz nie może przedstawiać ataków z tej samej wioski. Nie może ponieważ ustawienia świata są na 100 ms i nie da rady tego przeskoczyć. Druga sprawa - na obrazku masz nazwy wiosek z fejk...
  7. Hartigan

    Wydarzenie: Kowadło Króla Najemników - komentarze

    Czy można zbierać materiały przez tydzień i dopiero wtedy użyć? Dokładniej chodzi mi o to czy nie znikają po 24h
  8. Hartigan

    Najlepsi obecni gracze

    1) Gawryluk 2) Vinitr 3) Tinalda 4) Guiziec
  9. Hartigan

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza wersja 2

    Jeśli to się sprawdzi : Wystarczy tylko dobrze pogrupować wioski, skalibrować nasze narzędzie i można oszczędzić bardzo dużo czasu~jeszcze więcej niż dotychczas W zaawansowanej fazie gry nie wyobrażam sobie innej możliwości przesyłania surowców. Czekam z niecierpliwością na rozwój sytuacji...
  10. Hartigan

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza wersja 2

    Jak dla mnie to co było wystarczało w 100% Wiadomo trzeba było klikać ,ale niestety nie da się zrobić aby za jednym kliknięciem wezwać surki do zapełnienia spichlerza w 100%
  11. Hartigan

    Powiadomienia push - problem

    Właśnie dokonałem aktualizacji Niestety problem nadal istnieje. Aczkolwiek to (przynajmniej dla mnie) nie jest największą bolączką aplikacji. Jest kilka rzeczy które bardziej przeszkadzają grać. W najbliższych godzinach przekonam się czy zaszły jakiekolwiek zmiany na plus
  12. Hartigan

    Bitwa o wieżę - komentarze

    Wydarzenia powinny być mało skomplikowane ale wymagające systematyczności. Nie przepadam za takimi gdzie mój wynik jest uzależniony również od innych graczy. Ale cóż, trzeba brać co jest
  13. Hartigan

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    Ja gdy klikam z widoku wioski na skrypt to automatycznie przenosi mnie w rynek w zakładkę wezwij. Po kolejnym kliknięciu skryptu wybierane są surowce i wtedy wystarczy klikać wezwij aż do momentu gdy zostanie wezwana zakładana w skrypcie ilość surowców
Do góry