Najnowsze treści autorstwa Hannibal..

  1. Hannibal..

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Haha jebac te gre
  2. Hannibal..

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Morda, szacuneczek ma być a ne jakieś darcie ruja, jak cie wypiścili ze schizola to podaj prosze numer do lekarza prowadzącego bo zrobili duży błąd i podejrzewam że nawet nie są świadomi jego sklai …..
  3. Hannibal..

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Ja uciekłem ale co kurwa z kuiksem xD
  4. Hannibal..

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @QX117 wypuscili cie z psychiatryka czy co????
  5. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    haha pierdolem na razie mi się nie chce ani trochu
  6. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    CO TAM
  7. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    Afrykanski Czarodziej to fajny chlopak tylko mu w kreskach wyprali glowe, kazdy by ochujal po czasie w takim towarzystwie
  8. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    Dziwne ze szumowina nie dostal jeszcze silowki od plemiania to jego tradycja co swiat
  9. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    Bardzo fajnie że jestes mistrzem ortografii, szkoda tylko że masz iq na poziomie mojej świnki morskiej co zaczyna piszczec jak slyszy ze lodowke otwieram
  10. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    Czemu każdy z nickiem jakiejs postaci z bajek dla wąskookic 8 latkoów ma zawsze kisiel w czasce…. Ciekawe @BlackDevilNS co szarik diable w cielony faki masz nic straszny ze az mnie cieki przechodzom jak cie oznaczam
  11. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    Siema szarik poka jakieś sztuczki
  12. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    Gdzie są moi ulubiency?
  13. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    No mega ci pocisjalem na matke przyglupie ze za duzo cukru ci dala obraza godna kuli w leb pakuj sie do wora skad wylazles i nie probuj tutaj z wujaszkiem pogrywacxD
  14. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    A nom widzialem, nawet gdzies kanara w opisie plemienia chyba wyzwali ze konto rzucil xD ale nie mam juz z nimi juz az takiej kosy raczej, a smutka wjebalo tak samo jak bacika pewnie kicają pod fejkowymi nickami co jakiś czas bo jest wstyd delikatny xD
  15. Hannibal..

    Dzień Dobry Misiaki

    Szkoda że nie ma z kim kiedyś to było z kanarem bulwim z0rdem, bacikiem, faffciem, smuteczkiem i najslynniejszym wlascicielem firmy budowlanej w grze tik tokiem co w ataku jest najlepszym graczem w plemiona tylko jeden ma mankamnet bo za chuja sie nie potrafi bronić. Tera to same jaśki wchodzą...
Do góry