Najnowsze treści autorstwa Haarald

  1. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    minęło z 3 miesiące świata, a ja mam stawać po którejś ze stron (pół świata vs pół świata) ? ZD gra w plemiona.pl a nie dyplomacja.pl
  2. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    My od początku gry aż do teraz nie podpisaliśmy żadnego sojuszu wiec oznacza to ze chyba nie jesteśmy z nikim ? :D
  3. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    A obecne nie jest fajne ? :(
  4. Haarald

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    W to tak tylko wspomniałem bo widziałem ze luca toni ma inna nazwę w czlonie
  5. Haarald

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Słabe mapki… czy wstawi może ktoś prawdziwe mapki z tym co się dzieje na mapie a nie jakieś przestarzałe ?
  6. Haarald

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Nasz 3 człon widzę znowu nie dodany… i nie wiem czy w vipach nie było jakieś rozłamu ?
  7. Haarald

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    LFC nie zostało zjedzony przed darme i chyba pomiąłeś najważniejsze wydarzenie na mapie czyli rozłam w darmie… widzę ze wystartował 200 i ten świat poszedł w odstawke :(
  8. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    <rotfl><rotfl><rotfl><rotfl><rotfl>
  9. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Witam Pana sojusznika ! My też nie wiedzieliśmy :D
  10. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Przyznasz gościowi racje w jednym temacie, zadasz niewygodne pytanie na które odpowiedz jest oczywista - darmy są pizdami które nie potrafią zdobywać terenu walka. Prowadziłem z tobą normalna dyskusje ale widzę ze chyba wszystkim udziela się iq zbycha i już nie wiesz co powiedzieć
  11. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Czyżby krystek albo overlord co maja bana na grę w poważnych ekipach za bycie chorągiewka i śmieciem ? :D
  12. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    i jak już mamy prowadzić dyskusje na poziomie to proszę odpowiadać na wszystkie pytania. Po co była wam rekrutacja ZD ? Nie potraficie zrobić czegoś co teraz jest bardzo rzadko spotykane „przepchanie frontu siła „
  13. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Tak ale w tym samym monecie mieli taką samą propozycję od was
  14. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ehhh przypadkowo usunąłem wiadomość … Masz racje pokazałeś swoją wersje i powiedzmy powody ktore stały za tymi decyzjami, ale Dlaczego nie powiesz czemu próbowaliście zrekrutować zd i LFC (co wiadomo nie wyszło). Co takiego was do tego zmusiło ?
  15. Haarald

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Bo jeżeli wszystkie rekrutacje o których mówimy doszły by do skutku to teren ZD i MC byłby wasz, jakimś sposobem ? Mielibyście 2 całe kontynenty i obrzeża jakim graniem xd ? Naprawdę, szczerze nie widzisz w tym nic choćby trochę słabego ?
Do góry