Najnowsze treści autorstwa gozzi vel jammeroe

  1. gozzi vel jammeroe

    Darmy sPEED: wiosek starczy dla każdego!

    @IKS DE (od razu pisze, że to żart) Ty to jesteś podruba wielkiego @iksssdeee xD
  2. gozzi vel jammeroe

    [Pasek] Zapełnianie spichlerza aktualnie przeglądanej wioski

    witajcie.. od rana skrypt nie działa.. zresztą reszta skryptów z paska również.. edit: działa.. nie zmieniłem ilości surowców jakie mają zostać w wiosce
  3. gozzi vel jammeroe

    Świat 200 nadchodzi!

    Rynek z przedmiotami jak na początkowych światach Prędkość minimum 2 z ochroną 48h Noc 22-6 Blokada składu po połowie świata Zbierak, farma ograniczona - Farna + zbierak = ograniczenie Szlachta 50 pól, bez milisekund Badanie proste
  4. gozzi vel jammeroe

    Blaszki za wygranie swiata

    blaszki i blokowanie? tak.. ponieważ po 120 dniach następuje blokada i co się dzieje: piszecie, że zwycięski skład się klei przez 120 dni.. ale kto wie, czy dany gracz będzie nadal grał, czy go nie zjedzą.. może będzie kosa współplemieńca i odda wioski wrogowi.. może kosa sojusznika? nie jest...
  5. gozzi vel jammeroe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Filip na spotkaniu rady :)))
  6. gozzi vel jammeroe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Na 187 szybko się zawinęła (czyt. straciła wiochy). 2-3 m-ce? Filip "dopiero" w sierpniu zniknął..
  7. gozzi vel jammeroe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    7 stron? Czyli nabijamy pp i czekamy na s200.. Ok..
  8. gozzi vel jammeroe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Znajome Nicki.. co tam u Was?
  9. gozzi vel jammeroe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    @Xxx Filip xxX tutaj? Wygrał w między czasie jakiś świat xD
  10. gozzi vel jammeroe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    @boh12prawdziwy tylko na forum czy też w grze? xD
  11. gozzi vel jammeroe

    Dyskusja o sytuacji na świecie 192

    Witam graczy. Ja tylko obserwuje. Ale jeśli ktoś mnie zechce to zapraszam xD
  12. gozzi vel jammeroe

    [Pasek] Zarządzanie surowcami

    No tak.. a człowiek by cuciał, żeby w rynek skrypt wchodził i sam działał xD
  13. gozzi vel jammeroe

    [Pasek] Zarządzanie surowcami

    No hej xD Wpisuje w tabeli.. No ale co dalej? Mam jakieś wyliczenia, ale co z nimi mam dalej zrobić?
  14. gozzi vel jammeroe

    Skrypt do farmera

    Jeśli nie znalazłeś na liście skryptów legalnych to jest nielegalny xD
  15. gozzi vel jammeroe

    [Pasek] Asystent zbieracza

    Tak. Możesz dopisać i skip_level_3 xD Pytają się mnie więc odsyłam ich tu i dopisuję od siebie: max_ressources - dałem 6000 i zbieractwo trwa 6h obniżyłem do 4000 i jest git xD Ale ja mam pytanie: max_unit_number można ustawić ogólne? Np żeby na zbieractwo szło np max 1000 jednostek? Czy w...
Do góry