Najnowsze treści autorstwa gordasz

  1. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    W kadym poscie? xd Tlumaczcie dalej takich patusków
  2. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Fajnie na tej arkadi? Nigdy nie grałem, ale Ty juz od dawna. PS. Bądź słowny i znikaj smieciarko, suuper jest bez Ciebie.
  3. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Olololo Dziękówka za kolejny wyklikany czas <tanczy> Do zoba
  4. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    papap
  5. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Staram sie własnie zrozumieć to napinanie xdd chociaz wlasnie chciałem tylko nakreślic, ze sie napinasz a Ciebie niestety tez wszyscy maja w pizdzie. Wiec mi kazesz rozumiec cos czego Ty nie rozumiesz <tanczy>
  6. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie musisz krzyczeć czy tam próbować, sluch mam dobry :D 55:15, na plus, czy inne procenty co to za pierdolenie xDMasz racje, absolutny kurwa wpierdol to wpierdol, bez tlumaczenia, ze 30 sie dzieci rodziły i 30 musiało sie spinać. Jak nie wiesz co robili Twoi koledzy xD no czyli sami się...
  7. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Czyli dobrze rozumiem: - P dostaje wpierdol - część kasacja, wielkie zarządzanie burzenia wsi i trzymanie na moralach po czym oddali darmy zeby dojechać Key i Aos - wtedy magi fajne, oddamy wam ale walczcie. - Przykład, wielka beka z z Redbula ktoremu Kanar z wielkiego P oddawał darmy zeby...
  8. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Co Wy z tym tlumaczeniem wszystkiego równą / nierówną walka? od 20 lat tak samo ta gra wyglada, zjebane dyplo to zjebane dyplo, wpierdol to wpierdol, kasacja to kasacja, wygrana to wygrana... Nie dość ze zostało 5 graczy na krzyż juz do gry w ta gre, to sie napinacie na forum jak guma w...
  9. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Na Arkadii ?
  10. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Dawno człowiek nie zaglądał i chyba znowu trzeba nie zaglądać na kolejne pół roku...
  11. gordasz

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Witam graczy <tanczy>
  12. gordasz

    Wybory Prezydenckie 2020

    Ja bym to bardziej wiązał z poziomem wykształcenia, sytuacją materialną i miejscem zamieszkania oraz kupowaniem głosów( wszelkie zasiłki itp). Sam nie zagłosuje ani na Dudę, ani Bosaka, a do 45r z mi daleko :)
  13. gordasz

    Wybory Prezydenckie 2020

    Najgorsze jest to, że nie ma żadnego kandydata z którym bym ja osobiście mógł się utożsamić... Zagłosować wypada, a nie ma na kogo... Jeżeli nie chcesz głosować na opcje A i szukasz kogoś mądrego i zdroworozsądkowego z opcji B ( każdy inaczej interpretuje - rozumiem) ale dla mnie nie ma takiej...
Do góry