Najnowsze treści autorstwa GoD oF PaiN

  1. GoD oF PaiN

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Co ty dupisz, na 186 graliśmy jako witam to co tydzień było z rozpiski po co najmniej 3k ataków do posłania, do tego fejki i w międzyczasie akcje na ponad 5k x na mnie szły do obrony i to wszystko solo na spokojnie robiłem bez bocika pisząc prace inżynierską i pracując na pełen etat. Psyche...
  2. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    O @DucuS i @azerciK , to o was
  3. GoD oF PaiN

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    my to jednosc wiec w sumie tak xD
  4. GoD oF PaiN

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    nie ma takiego dowodu o czym był edit, powtarzam, nie ma takich dowodów jest nagroda pol miliona funtow dla tego kto wskaże cien dowodu na co byl edit
  5. GoD oF PaiN

    Najlepszy i najgorszy gracz Jubileuszowego 200

    slucham xD? nie tylko dniami i nocami, to byly niejednokrotnie cale tygodnie @Fabcio dzięki za wyróżnienie, ale aktualnie u mnie na koncie gra już tylko ta lepsza połowa konta czyli @Avas20 (konto dużo nie straciło na wartości xD).
  6. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Rozpędź się i pierdolnij baranka w ścianę
  7. GoD oF PaiN

    Analiza świata by ©Qorny

    sory umknelo mi bo juz nie gram to nie czytam za duzo
  8. GoD oF PaiN

    Analiza świata by ©Qorny

    jakby finał mial być speed/apk vs witam to az wroce do gierki
  9. GoD oF PaiN

    Świat 200 nadchodzi!

    tak bylo, potiwerdzam, byl srednio 1 bot na godzine odpalany, ale potem zwiekszylismy doplyw mocy i sprowadzilismy kolejne 24 boty, zeby tamte sie nie przegrzewaly
  10. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    No bo na 186 nic nie zrobił, to jak było tak napisałem xd
  11. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    To nie mówimy o tym samym gościu, bo ja mówiłem o kogzym, jak tam chłopie i bart111 i jeszcze jeden był chyba którego nicku nie pamiętam i do końca AK na 186 grali se normalnie na tym ciągle
  12. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    A to spk, na ostatnim świecie który grałem chłop np cała noc wysyłał ataki tylko na 00 sekundy w 100-200ms, tak po kilka tysięcy ataków mi kładli w kilka osob i support nic nie zrobił, także tutaj też nic nie zrobią chill
  13. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie wiem czy z telefonu i z przeglądarki w tym samym czasie się nie da, ale to tylko taka ciekawostką do sprawdzenia bo nie jestem pewien
  14. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Nie, zakończyłem karierę z plemionami, prawdopodobnie na stałe
  15. GoD oF PaiN

    Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Ten świat to jakiś festiwal żenady, z jednej strony podziwiam go, a z drugiej pluje na niego, niesamowite
Do góry