Najnowsze treści autorstwa giguus

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie lecieliśmy całym potencjałem, nie pamiętam jaki był % rozkład offów, ale na obrzeżach chyba nie było wioski na którą nie leciały offy, o ile blokady nie było. Na oko to tam drugie tyle wiosek wpadło jak nie więcej. Statów nie mam, bo nikomu się nie chciało dodawać tych wszystkich plemion i...
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Przecież ty nie rozumiesz nawet zdań które czytasz, rozmowa z tobą to jak tłumaczenie psu żeby nie jadł własnego gówna, trzeba tylko czekać i liczyć że z tego wyrośniesz. Wszystko masz wytłumaczone, a twoja odpowiedź to powtórzenie jeszcze raz tego samego z dupy wziętego sloganu, który sobie...
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Znudziło mi się już, mam wrażenie że rozmawiam z kimś niedorozwiniętym, zamiast sprawiać mi przyjemność to wzbudza to we mnie poczucie winy. Ty sam nie wiesz co piszesz, wiedziałem że piszę tego posta głównie do ciebie. Specjalnie nawet dodawałem wcześniej cytaty, do której części w tym momencie...
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Jak na ciebie losowo ataki lecą to ciężej jest nie trafić offa niż trafić, o czym ty chcesz rozmawiać XD
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Hmm nie odesłałem deffa wysłanego w paczkach na stałki, który w takich paczkach wracałby dłużej niż się będzie robił? Ciekawe dlaczego Ile tam wiosek przejęliście z kolegą?
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie odpisuj już proszę już mi się nie chcę
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    1. Nie chce mi się, po prostu chyba za głupi jesteś. Dodam może jeszcze co do rzucania tekstów, że nie padały one tylko z jednej strony, nie będę wyciągać ssów z tych rozmów ale różni ludzie byli opluwani. 2. Legion to tobie mógł mówić żadnej rekrutacji, między nami nie było takich rozmów, jak...
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ty musisz mieć jakieś papiery, a jak nie masz to się zgłoś gdzie trzeba, bez problemu dostaniesz, będziesz mieć łatwiej w życiu. My i co myliliśmy się? Radzie tos psycha siadła po skasowaniu im 1 frontowca w early game. Rzulf nie zrobilo ani 1 poważnej akcji, nie potrafili nawet 1 naszej akcji...
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    tak samo dziwne jak tracenie wiosek będąc w środku wrogiego plemienia
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Może wskażę palcem kto się podnieca byle czym Statystyki mówiły same za siebie, nie wspominając już że krj jeszcze wtedy istniało i na was leciała tylko połowa potencjału, a tam było kolejne +100 i nie doliczając tych co ich wyrzucaliście czy też sami wychodzili. Nie wiedziałem też, że...
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    sofick, dykta, rzulf, tos, jak w matematyce, parzysta liczba "-" zmienia się w "+" tak ?
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    gdzie niby zagraliśmy jak fałszywe śmieci? ty faktycznie chyba jesteś taki jak w opowieściach słyszałem
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie mówię że wygraliście już, tylko mówię że dogadaliście się na masówkę, mając w graczach potencjał na granie solo bo nie mieliście dość odwagi żeby powalczyć tylko chcecie wskakiwać na darmy. Nikt nie ma żalu, bardziej jest to śmieszne, że zmieniliście sobie swoją logikę gry o 180 stopni. Z...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Sam pisałeś, że poza wami nami i psycho na tym świecie są same nooby. Pisałeś też żeby zamknąć rekrutację, bo będzie nudno. -> Dogadałeś się z tymi noobami, żeby mieć mięso armatnie i darmy, bo jak to walką sobie front wywalczyć, przecież to by było zbyt proste dla ver. Rekrutujesz wszystko co...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    mówisz o tym waszym sojku z karciarzami, co umowy nie potrafią czytać i jeszcze nie ogarnęli, że w razie pokonania wrogów są do odstrzału?
Do góry