Najnowsze treści autorstwa GammelGandalf123

  1. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    ????????????? Szybkie ???????????????
  2. Chory psychicznie gracz

    Chory psychicznie gracz
  3. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    BLONDYSOR Maticycu mroczo321 hienuss Makap Back Gucci777 destiny123 ego sum deus lcavsprint vs GammelGandalf123 GammelGandalf321 Wotan Grimmzahn Dobrze, że nauczyliście się współpracować, pokonaliście nas dzisiaj w dziewięciu ludzi. Gratulacje :-D
  4. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Gratulacje dzisiaj przegraliśmy, po około trzech miesiącach wiem jak to jest przegrywać i jest to bardzo nieprzyjemne, atakowało nas tylko 20 zawodników przeciwko dwóm.
  5. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Polacy, co z wami jest nie tak? Dlaczego nie grasz zbyt często?
  6. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Znasz jakąś aplikację jak discord, która pozwala graczowi podzielić się z Tobą powiadomieniem? Jak inaczej chcesz się podzielić tym, że cały serwer Cię atakuje, a my gramy na dwóch graczy i nie ma jak tego bronić? :-D Osoba, która nie ma pieniędzy na premium jak ty nigdy nie zrozumie, kup...
  7. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Tak jesteśmy dwoma Czechami, którzy aktywnie grają na waszym polskim serwerze. <przytul>
  8. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Reagując na Detoxa, jego posty zostały usunięte przez administratora, bo nie potrafi się zachować. Czy możecie mi powiedzieć ile wynosi detoks gracza? Dlaczego jego mama w ogóle pozwala mu na komputer, skoro nie potrafi się zachować? A może spróbuj w końcu przemyśleć, co Ci chodzi po głowie i...
  9. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Sprawiamy, że na serwerze jest zabawa, czasem przegrywamy czasem wygrywamy, o to chodzi w grze. Czasami przeciwko nam jest wielu wrogów i czasami popełniamy błędy, niestety. Wielu dobrych zawodników, których kiedyś uważaliśmy za konkurencję, przestało grać w ciągu ostatniego roku, więc nie mamy...
  10. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Wy wszyscy jesteście tutaj ekspertami i pewnie macie większe doświadczenie niż ja i zespół adminów tej gry. Wszyscy jesteście ekspertami od programowania i skryptów i wiecie jak grać lepiej niż ja, więc gratuluję. Gdybyś był tak dobry w graniu jak w dociąganiu innych mielibyśmy konkurencję na...
  11. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Żyjemy w wolnym wieku, gdzie każdy może myśleć co chce. Nie odbieram go nikomu, ale chciałbym poznać Wasze zdanie na temat tego, czego używam. Czy najlepiej napisać, że gracz oszukuje, ale nie podać w jaki sposób, czego dokładnie używam lub jak łamię regulamin i co rozumiesz przez słowo bot...
  12. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Gram na polskim serwerze, ponieważ ma dobry setup i przychodzi na niego najwięcej graczy wszystkich języków. Jesteście dość dużą nacją i gracie w grę najwięcej graczy jak dla mnie. W Czechach już niewielu graczy aktywnie w nią gra. Nie mam wielkiej potrzeby chwalenia się czy obrażania...
  13. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Mój drogi Paawcio, może to dlatego, że jesteśmy doświadczonymi graczami, którzy grają na całym świecie, a w tę grę gramy od 2008 roku i nie gramy wielu światów tylko gramy rundy szybkościowe, rozegraliśmy kilka tysięcy rund na całym świecie i nie ma się co dziwić, że gramy dobrze, skoro mieliśmy...
  14. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Tylko my gramy na swoje nazwisko i nie musimy się ukrywać przed graczami czy adminami jak inni.Mamy największy szacunek na serwerze, co jest w porządku.
  15. rozmowy o szybciutkich rundach ;)

    Mogę tylko powiedzieć, że kłamiesz. Gram w tę grę od 2008 roku i reprezentowałem Czechy w wielu turniejach i mistrzostwach. Uwierzcie mi, od 2008 roku rozegrałem tysiące rund speedowych na całym świecie i czegoś się nauczyłem. Rozumiem, że łatwiej jest powiedzieć, że każdy kto jest lepszy od...
Do góry