Najnowsze treści autorstwa Fujinchang

  1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

    Wojna to się dopiero teraz zacznie. Fuji wbija na salony.
  2. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    - Ej chłopaki. Już się chyba nic nie da więcej popsuć w tych naszych plemionach. - No nie wiem. Oni dalej w to grają. - Faktycznie... Nie wiem już sam. - Czekaj czekaj Staszek. Nie wydaje ci się, że z tą mapą jest wszystko w porządku? - Faktycznie Mieciu. Dawaj długopis. Już poprawiamy.
  3. Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    W raporty tez nie można wejść i support nie działa, bo nie odpisują od 2 dni.
  4. Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    No a jak. Kiedy zobaczyłem kto startuje to nie mogło nas zabraknąć.
  5. Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    137 był mocno obsadzony. Zobaczymy teraz jak nam pójdzie na łatwiejszym świecie.
  6. Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Mów za siebie. Ja tam od pół roku czekam xd Nurgle, pnsio-coś twór ciuluska, sabat, cos piekło- pochodnego podobno i niestefany z tego co sie orientuje na ten moment. No i my oczywiście.
  7. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Mala poprawka 101 wygraly cyferki razem z phll.
  8. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Nie kojarze 10 czlonowych molochow co to wygrywaly swiaty bez farmy. Tak samo gadki o tym, ze kto wygra swiat wiadomo po miesiacu tez sa z dupy wziete. Podobnie jak pierdzielenie o darmach. Bo znakomita wiekszosc nadmuchanych kont pada na frontach na strzala. Ale rozumiem, ze graliscie na tych...
  9. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Jezeli sa tu osoby ktore zbieraly ekipy na 149 to prosze o kontakt na pw. Mam pewna koncepcje.
  10. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Dyskusja typu "czy zloty medalista paraolimpiady jest lepszy od zlotego medalisty olimpiady". Deprecjonowanie osiagniec zariwno jednych jak i drugich jest aktem ignorancji. Tutaj chodzi tylko o to, ze my ( gracze swiatow bez farmy) zostalismy zrobieni w wała. Dlaczego 2 miesiace temu nie...
  11. Świat 150 - dyskusja przedstartowa

    Mam identyczne przeczucie. Na 200 dla tych 50 graczy co zostalo wprowadza 199 z farma i gielda i kompromisowy swiat 200 z ograniczona i gielda.
  12. Inwazja miedzyświatowa

    Nie do konca rozumiem. W obecnych realiach taki problem nie występuje. Nowe światy sa coraz mniejsze. Biorąc pod uwagę ze po zwycięstwie możesz sie tylko „cofnąć” do jeszcze granych światów a nie przenosić na te powstałe po tym który wygrałeś niwelujemy ten problem.
  13. Inwazja miedzyświatowa

    Czy ja wiem? Z perspektywy technicznej prostrzy od wielu innych pomysłów w tym dziale.
  14. Inwazja miedzyświatowa

    Serio? Przecież za pół roku będziemy na forum innego swiata gadac o kosach i złodziejach karczm z obecnego. Ci co nie chcą to tak jak i w normalnych warunkach, do rozbiórki. :p
  15. Inwazja miedzyświatowa

    No dlatego byłaby to opcjonalna sprawa. Moznaby np. Zamknąć dla takiego plemienia rekrutacje. Co uniemożliwiłoby rekrutowanie frontu i ciągniecie kilku światów zwycięskich pod rząd.
Do góry