Najnowsze treści autorstwa Freyra

  1. Freyra

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Czy tylko mi się wydaje że Black i Isarisu to krpyto geje?
  2. Freyra

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A mi się podoba polityka ARES. wy się tam bijcie między sobą, my w tym czasie sobie ugruntujemy pozycję a gdy już będziemy ugruntowani, to zajmiemy się tym co z was pozostało:D
  3. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    No człowieku kiedyś musiałem założyć konto xD czemu nie trzy dni temu? Czyim fejkiem jestem?
  4. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Ten co wszędzie fejki i multi widzi xddd
  5. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    No ale gdzie chcesz ich relokowac?
  6. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Chyba nie chcesz powiedzieć że nasza polska kultura różni się od kultury ukraińskiej tak jak polska a powiedzmy ogólnie "arabska" ? Chodzi mi o to, że Ukraińcom jest się o wiele łatwiej zasymilować, bo tak jak my są Słowianami i są do nas zdecydowanie bardziej podobni niż "araby"
  7. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Sędzia i kat wcześniej pisał, że nie zgadzacie się także w kwestii polityki migracyjnej, mogę zapytać kto jakie zajmuje stanowiska? Bo wnioskując po waszych opiniach na temat aborcji wnioskuję, że Black jako prawilny prawak jest przeciwko imigrantom (nielegalnym, czy w ogóle wszystkim?) A...
  8. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    XDDD i od kiedy trwa ten konflikt? Miesiące? Lata? Mam nadzieję, że okaże się kiedyś w przyszłość godny xD
  9. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Cieszę się, że się zgadzamy w tej kwestii. Chciałbym żebyś zwrócił uwagę, że isarisu dał like pod postem w którym wspominam kto wg mnie zasługuje na prawo aborcji, co ja odbieram jako zgodę z moimi argumentami, a to by znaczyło... Że wy też się zgadzacie.
  10. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    No ale teraz Ty wyśmiewasz jego status społeczny, to czyni Cię lepszym czy takim jak on? Czemu zniżasz się do jego poziomu?
  11. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Jak mam nabyć wiedzę o waszej dramie, nie rozmawiając z wami? To dlaczego?
  12. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Poprzedni rząd dążył do odebrania całkowitego prawa aborcji, prawda? Ok, ma być ustawo zapisane, ale decyzję o tym kto może, a kto nie przejść zabieg aborcji powinien podjąć lekarz, a nie politycy.
  13. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Myślę że "lakiernik" można zaliczyć do grona wyzwisk, bo jak rozumiem wyśmiewasz niższy status społeczny oponenta, czy mam rację? A wydaje mi się, że wspomniałeś wczoraj, że nie śmiejesz się z tego ile ludzi zarabiają i jak żyją.
  14. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    O, widzisz kompletnie nie sprowokowany, dzisiaj zaczynasz się wyzywać. Fajnie tak negatywnie dzień zaczynać?
  15. Freyra

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Wspominałem coś o zmianach? Ja jestem antynatalistą, jeśli termin jest Ci nieznany, zalecam się zapoznać, może zrozumiesz mój punkt widzenia na "zapewnienie bytu" I czemu musisz mieć wszystko ustawo zapisane? To lekarz ma decydować czy zrobi zabieg, a nie polityk. Wydaje mi się, że sytuacja...
Do góry