Najnowsze treści autorstwa Frejas933

  1. Dyskusja świata 188

    Nic tak nie buduje silnej psychy jak żarcie darm. W dzień przed bitwą zaczął przechwalać się ser Baggins Merlic: - Choćby walka i sto dni trwała, ja się nie ugnę! Bom psycha moja twarda jest jak stal owego miecza, którym to wrogów setkami kładł trupem będę! Usłyszał to weteran wielu wojen...
  2. Dyskusja świata 188

    Azerothus tak dogrywa, tylko, że lepiej, bo nie kilka razy w roku tylko zawsze. Niemal 100% skuteczność.
  3. Dyskusja świata 188

    Azerothus płaczący o milisekundy, to jak dziwka krzycząca, że spódniczka przed kolano, jest dla niej gorsząca :)
  4. Dyskusja świata 188

    Dostajesz żółtą kartkę za nielegalne skrypty/boty i pokazujesz kartę stałego oszusta? O co chodzi?
  5. Dyskusja świata 188

    W Grzyb2 nadal nikt nie wpadł na to, że warto by było zrobić trochę deffa.
  6. Dyskusja świata 188

  7. Dyskusja świata 188

    "Całkiem nieźle" mieści się gdzieś między "chujowo", a "beznadziejnie"?
  8. Dyskusja świata 188

    No tak tyle klinów było wbitych, tyle odbitek z daleka, że faktycznie tylko kataklizm mógł położyć obronę tego konta xd
  9. Dyskusja świata 188

    Ale Wy tam wiecie, że obronę się ustawia przed akcją, a nie po tym jak wlecą pierwsze offy. Niezły protip: Jak wejdą same fejki, to znaczy, że to były fejki, a jak offy, to znaczy, że to były offy.
  10. Dyskusja świata 188

    Wichura > Pola > Badge > NM > OC > randomowe plemionka co odpadły na etapie pierwszych przejęć > darmy > barby, Grzyby
  11. Dyskusja świata 188

    Grzyb2 nie rekrutowało deffa, to nie ma co odrabiać nawet.
  12. Dyskusja świata 188

    A czego tutaj się wstydzić? To tylko gra. Jedni grają lepiej, inni gorzej, a niektórzy grają mega chujowo jak Pola, Grzyb czy Wihura.
  13. Dyskusja świata 188

    Grzyby powinny wziąć jeszcze trochę frontu od Wihury. Zdecydowanie lepiej bronią.
  14. Dyskusja świata 188

    Wihura RA grudzień: 14.156.327 Wihura RA wczoraj: 11.971.714 Jesteś pewien?
  15. Dyskusja świata 188

    Kto by się spodziewał, że akcja na 500 offów robiona w inny dzień niż biją Grzyby z Wihurą okaże się niewypałem...
Do góry