Najnowsze treści autorstwa FKG007

  1. FKG007

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Za każdym razem powtarza się ten sam schemat. Ile to światów pod rząd wygranych, na których Konfederacja startowała z rzędu? Bodajże 5. I na każdym jednym na początku ktoś śmieje się z „akcji” czy sposobu gry Konfederacji sugerując, ze zagranie było gówniane. I co świat ten gówniany schemat...
  2. FKG007

    Światy 177 i 178 - dyskusja przedstartowa

    W sumie niegłupie, startując na danym świecie podeslac ziomka do wrogiego obozu, niech się rozwinie do powiedzmy 1mln, zostawi spadek dla czołówki/kluczowych frontowców i cyk banik
  3. FKG007

    Epoka oświecenia (Warunek wygrania świata) Ranking wkładu uniwersyteckiego

    Myśle, ze zmiana dosyć prosta do wprowadzenia i kosmetyczna, a bardzo by pomogła i „uprzyjemnila” by rozgrywkę ludziom mającym na głowie organizacje i prowadzenie plemienia
  4. FKG007

    Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Nie wiem czy już ktoś to pisał, ale jak się kliknie na S134 jeszcze przed wstępnym logowaniem w "informacjach o świecie" jest limit graczy w plemieniu 50, natomiast gdy wejdzie się w szczegółowe ustawienia świata limit jest podany 40
  5. FKG007

    Bitwa o wieżę - nowa runda bez regimentów

    Regimenty są kontyunowane przez całość trwania eventu. Nie ma tak, że na początek rundy pojawia się nowe 10. Czyli jak na koniec poprzedniej rundy zostawisz sobie dwa to z dwoma rozpoczynasz kolejną. Dlatego jak się widzi, że nie ma szans na zdobycie/obronienie sektora czy też na awans w...
  6. FKG007

    Czat plemienny

    No to pozamiatane ;/ Dzięki za odpowiedź
  7. FKG007

    Czat plemienny

    Jak to ustrojstwo wyłączyć? NIe mam tego okienka po prawej na dole, natomiast cały czas przychodzą do mnie wiadomości w "tradycyjnym" folderze wiadomości. Czy można to jakoś zablokować, usunąc się z czatu plemiennego lub coś w tym stylu?
  8. FKG007

    Funkcja "Giełda Premium"

    Ta giełda premium trochę handel blokuje. Na S94 wystawiam sobie codziennie na spokojnie po 60 tyś surowców i wszystko gładko schodzi. Na S96 mam problem na giełdę wcisnąć cokolwiek bo cały czas zapchana. Ludzie nie kupują bo stosunkowo drogo wychodzi, a co za tym idzie giełda jest zapchana i nie...
  9. FKG007

    Wydarzenie: Oblężenie zamku! - komentarze

    Pytanko: Czy jeżeli w inwentarzu będziemy posiadali do użycia dwa bonusy będzie można ich użyć jednocześnie? Np bonusu do mieczników i pojemności łupu
  10. FKG007

    planer ofensywy

    zgadza się, dzięki za podpowiedź
  11. FKG007

    planer ofensywy

    Dobry. Mam pytanie odnośnie "planera ofensywy" Wygląda to u mnie mniej więcej tak: http://s10.ifotos.pl/img/planerPNG_wnwahes.png Jak widać nie mam możliwości zaznaczenia danego gracza, żeby przypisać mu cele, dla porównania u kolegi od razu po otwarciu planera ofensywy wygląda to...
  12. FKG007

    Wersja 8.30 - komentarze

    To jest problem, tym się powinni zajmować: "Trwają prace konserwacyjne Z powodu prac konserwacyjnych Plemiona są obecnie niedostępne. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, prosimy spróbować zalogować się ponownie za kilka minut." Taki komunikat pojawia się na S86 kilkanaście razy na dzień...
  13. FKG007

    Wersja 8.30 - komentarze

    Może i się nie znam na projektowaniu "layoutu gier", ale wg mnie choćby tabela rankingów powinna być przede wszystkim czytelna. Wg. mnie i w mojej subiektywnej opinii ten raking nie jest czytelny. Pierwsze co mówiąc delikatnie rzuca się w oczy to te śmieszne mimiaturki avatarów. Do czego to...
  14. FKG007

    Wersja 8.30 - komentarze

    Dokładnie, tylko nie wiem na co ta kasa idzie. Serwer na którym stoi S86 jest chyba opalany węglem. Kilka razy na dzień wyświetla się "serwer chwilowo niedostępny" lub ma "przerwę techniczną". Aktualizacja wprowadzona chyba z myślą o nadchodzących świętach - ranking wygląda jak choinka. Im...
Do góry