Najnowsze treści autorstwa filipothc

  1. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    no ty nie rozmawiasz z ojcem przy stole wigilijnym bo cie w kiblu zamykaja na okres swiateczny zeby wstydu przed reszta rodziny nie bylo
  2. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    szkoda ze tak szybko nie zapomne jakim jestes zjebem
  3. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    kazdy zasluguje na druga szanse w takich sytuacjach trzeba postawic sie na miejscu drugiej osoby i przeanalizowac wszystkie przykrosci ktore przydarzyly sie w jej zyciu prawdopodobnie to pasmo zyciowych niepowodzen sklania te mloda istote do tak nieludzkich zachowan przykro sie robi ale co...
  4. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    az serce sie kraje kocham zwierzeta i czesto angazuje sie w jesienno-zimowe zbiorki na karmy oraz wyposazenie schronisk nigdy nie przeszloby mi przez mysl ze strace szacunek do jakiegokolwiek kundelka a tu jednak trafil sie jakis wszarz niegodny nawet spluniecia na morde
  5. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    pedal to mozesz wcisnac do podlogi jak bedziesz jechal autem i zajebac w sciane skad mozesz wiedziec co sie do ciebie pisze skoro jestes ciemny jak noc
  6. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    no kumplem to ty nie mozesz byc w zadnym przypadku siedzac tam smierdzacy potem 24/7 przed monitorem nie wychodzac z domu przez rok czasu bo w jaki sposob niby predzej kundlem
  7. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    chujowy to ty masz posmak w ustach
  8. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    szkoda ze on nie moze powiedziec tego o tobie bo jestes pusty jak beben maszyny losujacej po zwolnieniu blokady i nie mow nic o kreatywnym odpisywaniu jak wytykasz mi dziesiaty raz ze popalam trawe bo jestes zalosny
  9. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jaka scena Chyba na festynie charytatywnym na którym zbierają na leczenie twojego porażenia mózgowego Wylicytowalem to gówno, prowadzący mówił że to oryginalny który dostałeś od ojca na urodziny, ale zdrowie jest najważniejsze Mimo wszystko nie szkoda mi tych wydanych 50 złotych, mam nadzieję że...
  10. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Pewnie twoi opiekunowie
  11. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Przecież stalem tam dwie godziny Nie gadaj że ty to ten Piotruś co się na skladaku kręcił wkolo areny Od 6 do 8 tarczowalem się ze swoim trenerem personalnym mogłeś podejść normalnie pogadać przecież nie ma złej krwi To wolales jechać z drugiej strony motoareny i strzelać jakieś foty...
  12. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    To cztery razy więcej od ciebie U ciebie funkcjonuje tylko jedna ta która trzymasz w tej przepoconej łapie I nie mów że tam pot po tobie nie leci bo znowu w uniesieniu pod wpływem chwili zajebałes przecinek przed i Na dodatek nic nowego na mój temat nie powiedziałeś Nie wiem z czego rzy ta...
  13. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    no nie wiem co ma jedno do drugiego wiec nie wiem o ci chodzi przyglupie
  14. filipothc

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    w polowie sie zamyslilem o tym jak lapy ci sie spocily przy pisaniu tego i w ogole na chuj dajesz przecinek przed "i" jak w polowie miejsc gdzie trzeba go nie dajesz kto tu jest chory czlowieku
  15. filipothc

    Black na tropie SPEED - do obsługi gry

    ja to bym wolal zobaczyc poradnik krolewny sniezki - jak robic darmy dla witam bez wzbudzania podejrzen i jak byc najwiekszym hipokryta na forum
Do góry