Najnowsze treści autorstwa ferq

  1. ferq

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Wątpię. Skoro nic nie robi tylko plemionami się zajmuje to pewnie rodzice mu dawajo hajs
  2. ferq

    Mapki by Stukniety - Edycja 198 :D

    Chłop tyle czasu robi mapki a ustawia takie same kolory prawie na dwa plemiona haha
  3. ferq

    O wyjebaniu 200 kg na klate

    O wyjebaniu 200 kg na klate
  4. ferq

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    No w sumie tak ale dość że wam się chce :D ale w sumie jak miałem z 15 lat to tez mnie takie coś cieszyło to rozumiem was
  5. ferq

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Chce się wam tak pisać na tym forum bezsensownie?
  6. ferq

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ten Pejay to jakiś nie ogar tak samo wy co to plemię założyliście przestańcie się pogrążać juz. Najgorsze plemię w jakim byłem.
  7. ferq

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Drodzy przyjaciele z Węgier, obiecałem ważne aktualizacje, dlatego spieszę poinformować, że na serwerze 200, po wnikliwej analizie graczy, kilkadziesiąt wiosek powyżej 2k, zbudowanych na BOT-ie, zostało wyeliminowanych, wszystkie zostały zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie plemienia SPEED...
  8. ferq

    200

    No niezły oszust .
  9. ferq

    200

    Czemu na świecie pisze że menadżer od 5 wiosek a przed rozpoczęciem świata pisało że od 2 wiosek?
  10. ferq

    Świat 200

    Czemu na świecie pisze że menadżer od 5 wiosek,a przed rozpoczęciem było że od 2 wiosek??
  11. ferq

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Najlepsze jak chłop każdemu z rankingu wysyła tę wiadomość. Cały dzień na pewno mu schodzi zanim to wysle xD
  12. ferq

    Najgorszy gracz

    miszello1337
  13. ferq

    O jedzeniu

    O jedzeniu
  14. ferq

    Mapek Stuknietygo nie może zabraknac

    Stefany to nawet z 10 członami dostaną wpierdol xD
  15. ferq

    Dyskusja przed startem S200

    Zróbcie na 200 św żeby można było zapraszać obok. Kto to w ogóle takie wymyśla? Trzeba zakładać pełno kont żeby wreszcie dało obok siebie
Do góry