Najnowsze treści autorstwa fanberbecia

  1. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Wbiłem tylko napisać, żeby @pajton.88. Przeprosił wielkie HOTS i wspaniałego wodza, króla adriana za przegranie nam s100 i bycie najgorszym sojusznikiem w historii HOTS, który pociągnął nas na dno. Mam nadzieję, że enki (celowo z małej literki) spotka szybko zasłużony koniec i kompromitacja...
  2. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    ZA PODWÓRKO NIE WYJDZIESZ, CO NAJWYŻEJ JAK CI PATYK RZUCĘ, WILCZURZE OBSRANY BOCIARZU OSZUŚCIE
  3. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Każda planeta naszej plenety posiada pokłady magicznej energii zwanej Fluxem. Tutaj na Akirianie mówimy na nią oddech. Flux jest tak potężny, że musi podlegać kontroli. Wyjątek stanowią mecze footballu, najwspanialszego sportu we wszechświecie. Niestety, 15 lat temu planeta Akirian padła ofiarą...
  4. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak będą Cię przejmować to poproś o zapke od @KACZELNIK żeby zacząc w pobliżu gracza @KACZELNIK
  5. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    PRZECIEŻ ON JEST KURWA Z wD, KTÓRE DOSTAŁO OKLEP NA ETAPIE 1 WSI, I ZACZAŁ JAK ROBAK OD NOWA NA OBRZEŻACH I WTEDY KTOŚ Z LITOŚCI ZAPROSIŁ TEGO WARZYWNIAKA XDD
  6. fanberbecia

    Black snow

    ODPOWIEDŹ USŁYSZYSZ GDY CIĘ DORWĘ I BĘDZIESZ CAŁOWAŁ MOJE BUTY, PRZEPRASZAŁ I JESZCZE RAZ PROSIŁ O ROZJEM
  7. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Bl-ack sno-w = cweloza dęta, będzie klękał i przepraszał
  8. fanberbecia

    Black snow

    XD XD XD
  9. fanberbecia

    Black snow

  10. fanberbecia

    Black snow

    XDDD ON TO NAPISAŁ, ON TO SERIO NAPISAŁ XDDDDD ALE CRINGE
  11. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak ty byś mógł być moim starym pewnie boomerze zgrzybiały gdyby ci kuśka działała
  12. fanberbecia

    Black snow

    SRAM DO RYJA TEMU SZMACIARZOWI ZGRZYBIAŁEMU, KTÓRY MNIE OD STULEJKI WYZYWA, GDZIE JA JESTEM ZWYKŁYM GENTLEMANEM
  13. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Masz kompleks wielkiego fanaberbecia.
  14. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    My dear miss gypsy. I don't understand what you tried to convey in this message, but I was just defending you from hypocritic accusations of this loser @Wilk z Północy.
  15. fanberbecia

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Dobra ekipa, ale kim są te 2 randomy poza KACZELNIKIEM?
Do góry