Najnowsze treści autorstwa FailTry

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Tak właśnie myślałem, jakby z przeciwnej koalicji ktoś dograł tak ataki to od razu byście sajgon zrobili. Ale cóż, podwójne standardy.
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Stary no nie oszukujmy się - puściłeś ataki z bota, nikt normalny nie dogrywa każdego ataku do 1-3ms. Pisz sobie o desperacji, wymyślaj bajki że sąsiad to w ogóle 5 botów używa jednocześnie więc przy nim to Ty świętym jesteś, co to zmienia
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

pokazałem jak jeden z Twoich graczy dogrywa ataki, akurat to samemu możesz ukrócić ;)
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Podziel się tymi screenami kolegów śmiało Ach, dałem Ci zmienić temat, tego właśnie chciałeś ;/
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Możesz się przyczepiać, wolno Ci ale jeśli w tym momencie wklejam screena ataków puszczonych z bota to nie zaczynajcie odbijać piłeczki i gdzieś na ślepo oskarżenia rzucać ;p a próba bycia śmieszkiem sylwan to jedyne co Ci zostało w tym momencie
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

Tak stary, masz farta i wypracowaną rękę xD Już nawet koledzy z plemienia Ci w taki kit nie uwierzą po takiej wiązance ataków
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

dobrych graczy mają bezy, szanuję @Sylwan23
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

serio wy się dotykacie do raportów z jakiejś lekkiej co pada? Pewnie pod każdym postem ze zburzoną kuźnią 50 like na forum. Nie wiem, może tylko dla mnie jest to dość żenujące
  9. Analiza

Jacy koalicjanci xD Weź się cżłowieku nie ośmieszaj, jasno jest napisane Sin+Nuppki+Poco kto z nich upada? A co do Twojego kolejnego postu to nie będę nawet odpisywał - zamiast prowadzić głupie dywagacje na forum to zapytaj się kogoś ogarniętego, nawet u siebie w plemieniu takich znajdziesz -...
  10. Analiza

marzyciele nie istnieją, miśki praktycznie to samo więc jest SIN+Nuppki+Poco i każdy bardziej rozgarnięty wiedział, że w przeciągu kilku tygodni tak będzie wyglądała sytuacja
  11. Analiza

Ja wiem, wy byście wszystkim pomogli a najchętniej zamknęli świat w fuzji z 10 plemionami. Jakbyśmy mieli grać w sojku z każdym kto chciał się z nami ułożyć, to ten świat całkowicie inaczej by wyglądał kolego drogi
  12. Analiza

nie no, jak mielibyśmy się z nimi tłuc jak z nimi nie graniczymy xD dobry gościu
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

xd?
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

kolejny forumowy wojownik xD
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

stary co to są za plemiona w ogóle xD Takim to nawet się wojny nie wypowiada bo z mapy to samo znika a wy się tym na fo chwalicie - samo za siebie to mówi. Jedynie bumy gdzie indziej kiedyś grały ale też bez sukcesów, a z tego co kojarzę, ich upadek nie był jedynie waszą zasługą