Najnowsze treści autorstwa Fabcio

  1. Fabcio

    Please take off the curse, ever since my nobles are half as efficient :| We meant no harm..

    Please take off the curse, ever since my nobles are half as efficient :| We meant no harm..
  2. Fabcio

    Szlachcic po raz 9 z rzędu

    5 lat sie znamy, a ten mnie w Neutral wrzucil :c Tego ziomka 5 dni, a jest w Przyjaciele. *HEARTBREAK* Bylem tam gdy nikt Cie jeszcze nie kojarzyl na FO, ramie w ramie przeciwko JUTRO... And this is how you repay my love...
  3. Fabcio

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    Zostawilem Ci pole do sprostowania spraw, ktore Ci sie nie zgadzaja oczywiscie. Co tam ciekawego przewidujesz na ten tydzien?
  4. Fabcio

    Kącik kulinarny

    Mój kumpel @AMOK X LUNDSTRAM kupił dzisiaj ponad 100 litrów mleka i drugie tyle mąki. Masz może jakieś przepisy @Bl-ack sno-w? Bo właśnie wraca z tym do domu. Podobno była dobra cena.
  5. Fabcio

    Livestreama na dc ze stadionu mam od ziomka. Poleciał ich sabotować.

    Livestreama na dc ze stadionu mam od ziomka. Poleciał ich sabotować.
  6. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Zgadzam się z tobą: ptaki i ryby to nie mięso. K#rwa nawet jak to brzmi - drób. Może jeszcze te piórka na talerz połóżcie z tym kurczakiem. Opcjonalnie jako surówka do mięsa ten kurczak tylko się nadaje.
  7. Fabcio

    A czemu ja z Berbeciem i Kaczelnikiem w teamie? Jakas ustawka 3 vs 3? Trochę nie fair - bo...

    A czemu ja z Berbeciem i Kaczelnikiem w teamie? Jakas ustawka 3 vs 3? Trochę nie fair - bo doświadczeniem średnią wieku nas dublują.
  8. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Aktualizacja *CLICK ME* 55k wyswietlen - na YouTubie bym za to zycie ulozyl...
  9. Fabcio

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    [ Data ] - 25.03.2024 - (Ostatnia: 7 Dni temu) [ Mapka ] [ Gifek ] [ Statystyki ] [ Wojny / Podboje ] (Ostatnie 7 dni) [18/03/2024: 11:59 p.m. - 25/03/2024: 11:59 p.m.] [ Zmiany ] • SPEED uformowalo swoj obrzezowy czlon, i powoli widac ze znajomi sciagnieci na swiat tydzien po...
  10. Fabcio

    @fanberbecia Do NOT provoke her! Or else she will curse us ... Never heard of the infamous...

    @fanberbecia Do NOT provoke her! Or else she will curse us ... Never heard of the infamous gypsy curses?
  11. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mogę zasponsorować coś 40%, tylko ile litrów wypijecie nie wiem. Szkoda marnować, bo dzieci w Afryce nie mają co pić :|
  12. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie myślałeś nad zmianą nazwy na „Czarny Śnieg”, by ci do narracji bardziej pasowało.
  13. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mówi, że za dużo kokainy i spać nie możesz po nocach
  14. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Jak oni nie będą razem to nie wierzę w magię świąt miłość.
  15. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Myślicie, że jest jakaś realna szansa, żebym dostał się do supportu i moderował s200, a po zakończeniu oddał prawa? Czy to raczej głupi pomysł? Podobno ludzie nie wracając z tamtąd o zdrowych zmysłach… Jest tyle nie rozpatrzonych zgłoszeń, a do tego to: Martwię się :c
Do góry