Najnowsze treści autorstwa FabcioZiomekPL

1. FabcioZiomekPL

Dyskusja o sytuacji na świecie 158

Co tam nowego, bo dawno mnie tu nie było: streści ktoś co się działo na na mapie/FO?
  2. FabcioZiomekPL

Statystyki Aktualizacja
  3. FabcioZiomekPL

GDZIE JEST TOP1 OF STATISTICS USA?

Nie gram bo nie mam czasu przez moj nowy temporary internship + do tego college, a coop'y poszly na classic'a. Za takie siano to kazdy z was by rzucil te plemsy i wycisnal z tego ile sie da. 31$/hr + doswiadczenie na 3-cim roku studiow za pomaganie profesjonalnemu inzynierowi zbierajac date z...
  4. FabcioZiomekPL

GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY USA?

Wrócę na chatkę to coś zcraftuje bo właśnie w Subway’u jestem :D Turkey Breast czy Steak? Green peppers czy yellow? Mozarella, Pepperjack czy cheddar? Lettece, onions to standard.
  5. FabcioZiomekPL

GDZIE JEST TOP1 OF STATISTICS USA?

Bez czlonow darm. Aktualizowac raz w tygodniu?
  6. FabcioZiomekPL

„Ubieram sobie dres do futra, nigdy nie można być pewnym JUTRA” ~ Kizo z przekazem ;>
  7. FabcioZiomekPL

No pewex, ja dobiegam do furtki w 5 sekund, a ty? Dzielone z *SE2*, -PD-, =PD=, Głód, ID2, IRRLE, SE, ~X~
  8. FabcioZiomekPL

GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY USA?

Szybki opis zmian: • SMILE po pojedynczych podbiciach ze strony TD & 90N rozeszlo sie po okolicznych plemionach co mozna zobaczyc na mapie. • Kilka lepszych jednostek z BORN przeszlo do MOON i rozwiazalo plemie. • Swoja pozycje po ostatnich zmianach umocnilo KORPO (rekrutacja) oraz 90N tworzac...
  9. FabcioZiomekPL

O kurde, a Ja, Marko i Nero myslelismy ze to na serio. Ale nam teraz glupio :|
  10. FabcioZiomekPL

Next Next
  11. FabcioZiomekPL

@Nero Claudius Kto nastepny?
  12. FabcioZiomekPL

O tak? @markopolo19 (Wiadomo, z przymrozeniem oka :D) Dawaj rozszerzamy to dalej 4FUN, ciekawe do jakiego punktu dojdziemy.
  13. FabcioZiomekPL

Mmmm, prawie jak na 152 takie szybkie koalicje. Wiadomo cos o Ug&A bo sa w srodku tego mlynu? Co na to North/Awa/Wara/Mucia/Gng?
  14. FabcioZiomekPL

Powiadasz, ze BadBunnies & Glod sa podpisane przeciwko FORZY? Dopisac tam NP & WAT & IMP?