Najnowsze treści autorstwa Fabcio

  1. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Husqa "Andersen" Fairy Tales +1 ^ @husqa*strongmaman Nie zmieniaj sie.
  2. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Imo tak jak mówisz, bez szans, bo z samym Witam widać już było opór. No, a doliczając TI i N!-ki to tym bardziej byłaby to jednostronna walka, tak jak w przypadku 1 vs. 1 ze SPEED/LOHNS. No, ale zgodzisz się z tym, że we trójkę Witam / TI / N! świata nie skończą, więc ktoś jeszcze poza APK...
  3. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Na ten moment to Witam / APK / TI / N! trzymają mniej więcej podobny poziom. + SPEED, które od startu świata było faworytem i za kilka tygodni będzie dublować każdą z powyższych ekip. W przypadku zwycięstwa vs. SPEED, zostaje nam 4 ekipy, więc wychodzi: • 2 vs. 2. Problemem jest jedynie...
  4. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    • Wojna APK vs. SPEED wnosi im tyle samo co wojna APK vs. WITAM/TI, czyli nic gdy reszta plemion na świecie ogromnie rośnie w siłę. • Jedyne racjonalne wytłumaczenie Twojej teorii to ewentualne dołączenie APK do koalicji WITAM/TI - by zatrzymać SPEED, i nie musieć walczyć z nimi 1 vs. 1 na...
  5. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Fuck, nie przelogowałem się na konto Black’a przed kliknięciem enter… (Dziwne, że ludzie się nie domyślili że Fabcio pojawia się dopiero gdy znika Black, nawet zaczęli pojawiać się na FO na tym samym 145-tym)
  6. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Właśnie też mi się coś nie chce wierzyć, że tak się to skończy: • SPEED™ za kilka tygodni dobije przełamane już WYGI, zyskując przewagę 75% vs. 25% we wschodniej wojnie vs. N!. (Nikt jeszcze w historii plemion takiej wojny nie wygrał, a tym bardziej vs. plemię klasy SPEED). • W tym czasie...
  7. Fabcio

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    [ Data ] - 26.04.2024 - (Ostatnia: 10 Dni temu) [ Mapka ] [ Gifek ] [ Statystyki ] [ Wojny / Podboje ] (Ostatnie 10 dni) [16/04/2024: 11:59 p.m. - 26/04/2024: 11:59 p.m.] [ Zmiany ] • Nie było mnie przez chwilę, bo ostatnio kompletnie brak mi motywacji do plemion – jedyną rzeczą...
  8. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  9. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Mój dziadek Amok jest już w podeszłym wieku, ale dalej robi memy, żeby się móc znowu poczuć młodo, możecie zawrócić, przescrollować do góry i wrzucić mu like’a?
  10. Fabcio

    @Warzywa z obrzeży Wzrost, waga, wiek?

    @Warzywa z obrzeży Wzrost, waga, wiek?
  11. Fabcio

    Yyy.. Ten tego, juz poprawilem: [ATTACH]

    Yyy.. Ten tego, juz poprawilem:
  12. Fabcio

    Zanim zostaniesz przyjęty do spiacych rycerzy Wielkiego Amoka, musisz złożyć przysięgę...

    Zanim zostaniesz przyjęty do spiacych rycerzy Wielkiego Amoka, musisz złożyć przysięgę wierności.
  13. Fabcio

    GDZIE JEST TOP1 OF CARTOGRAPHY & Mapki by Stukniety?

    @Hunter x Hunter Coś mi się chyba zbugowała giereczka, dziwne...
  14. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

  15. Fabcio

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Migyy @Mighty Fall
Do góry