Najnowsze treści autorstwa ewenem3nt

1. ewenem3nt

Dyskusja o sytuacji na świecie 178

jak tam leci rekrutacja całego świata hehe
  2. ewenem3nt

i tak mam za duzo pkt karnych na fo xD kiedyś coś takiego było nie wiem czy nadal się takie pkt zbiera ;d
  3. ewenem3nt

450k literówka , po za tym 4500k to nie 4.5k tylko 4kk500k
  4. ewenem3nt

pastwić to ja się mogę zacząć nad tobą , mówisz że ja łatwe wioski brałem ? pokazać ci twoje twstats ? zluzuj majty i idz pozaczepiać kogoś na twoim poziomie , , koncze dyskusje z tobą bo chciałeś zabłysnąć ale ci nie pykło , nie pozdrawiam PS: jeszcze kilka godzin i mnie przegonisz w pkt...
  5. ewenem3nt

wiesz co ? ... nie chce mi się z tobą gadać
  6. ewenem3nt

gdybys nie wiedzial to bylem najdalej wysunietym graczem na obrzeżach xD co za gość chce zaczepić tylko nie wie jak xD
  7. ewenem3nt

NAPISAL GOSC 4500K PKT OD POCZĄTKU ŚWIATA ;D Xd nie chce mi się z wami gadać cienkie bolki jesteście , bo z poważnymi graczami to mogę się pokłócić a nie z wami hehe , domyslam sie ze rodzina bo tak razem we dwoch na mnie naskoczyliscie ja juz wszystko sobie wyjasnilem z ti na pw i nie...
  8. ewenem3nt

dobra powiem tak, zeszła już ze mnie ta adrenalina i nie chcę się już dłużej kłócić bo obrywają niewinni gracze, i ja i ty snuffy przesadziliśmy bo za brakło kogoś kto by nas w tym zatrzymał, pokłóciliśmy się ok nie którzy weszli między młotek a kowadło i też oberwali, dalej jestem na ciebie zły...
  9. ewenem3nt

zawsze bylem graczem kontrowejsyjnym jak to nazwac, zawsze mialem swoje zdanie i zawsze byl ktos kto potrafił mnie uspokoic , to byli wielcy przywódcy plemion, szkoda ze snufy nie jest jednym z nich, zabraklo tu kogoś mądrzejszego niz ja i snufy wyjasnilbym to na pw ale snyffy mnie zablokowal...
  10. ewenem3nt

co ty chlopie piszesz, bylem dogadany ze przejde do ti ale nikogo z bkb nie wystawilem i prosiliscie o info a ja wam powiedzialem ze chce z nimi grac do ich konca, nigdy zadnego info ode mnie nie dostaliscie o bkb a to ze przeszedlem do was tak szybko bylo naciskiem rady ti ze mam przejsc teraz...
  11. ewenem3nt

Two P*layers Te*am jednak są ludzie tacy jak ty którzy potrafią spojrzeć obiektywnie na to co się dzieje , dzięki ci za to
  12. ewenem3nt

na grupach podobnych do ciebie , czyli radnych ti , nie dziwie się , też bym się cieszył jakbym zrobil w konia 300 osob i wygral swiat na ich plecach
  13. ewenem3nt

następny się wbija między młotek a kowadło hehe a co ty jestes seberesers adwokat diabła się znalazł edit : przypomne ci snuffy ze jak tylko sie zalogowalem na ten swiat to napisalem ci wiadomosc ze gram pod ciebie ze bede szedl w twoim kierunku po to aby razem zagrac , a ty teraz masz do...
  14. ewenem3nt

wiesz jaki jest z tobą snuffy problem , jak zapytalem czy mam skonczyc grac i oddac wioski ty napisales oddaj wioski a cesarus by napisal ze mam zakaz pisania pw i by nie bylo tematu , dlatego to cesarus jest zalozycielem apk a nie ty i nie rob z siebie niewiniątka bo ludzie co ciebie ani mnie...
  15. ewenem3nt

a to ja mam cos z glową ? no spoko :) ... co się z wami ludzie dzieje , tragedia :) ps; i nawet jak snufy ma malego to i tak wiekszego od wielu graczy widzę ;) i to ze mam z nim spine nie znaczy ze go nie szanuje za dawne czasy , ale widac malolaciki nie wiedzą o tym
Do góry