Najnowsze treści autorstwa ereonzis

  1. Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze 2020

    Wszyscy narzekają, ale ja chciałbym przedstawić konkretne argumenty, dlaczego nowy wygląd mapy jest gorszy. Wioski barbarzyńskie 500-999 pkt i 1k-2999pkt wyglądają praktycznie identycznie. To samo tyczy się rozróżniania wiosek 3k-9k i tych 9k+. Poprzednie grafiki były bardzo czytelne i to była...
  2. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Dziękuję za odpowiedź. Mam nadzieję, że następnym razem pojawi się to najtrafniejsze określenie, aby uniknąć nieścisłości :D
  3. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Ponawiam pytanie odnośnie sformułowania "wkrótce po starcie". Oznacza to, że w ogóle nie będzie opcji zapraszania, czy zostanie wyłączona np. 24h po starcie świata? Dziękuję, że kmic odpowiedział na pierwszą część mojego pytania, ale druga pozostała bez odzewu, co mnie martwi. Właśnie te 3 słowa...
  4. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    Bo właśnie o to chodzi w grze zespołowej, jaką są plemiona, żeby grać z losowymi ludźmi. Zastanówcie się nad tym na przyszłość. Jeżeli ktoś nie chce się cisnąć w centrum, to już nie może zagrać z kolegami. Rozumiem ideę ograniczania darmówek i fakekont, ale przez to odejdzie wielu starych...
  5. Światy 133 i 134 - dyskusja przedstartowa

    W jaki sposób mają się skompletować obrzeża na 133, jeżeli nie można będzie się przenosić do kogoś? Chyba, że to "wkrótce po starcie" oznacza kilka dni, wtedy można normalnie grać :D Edit: Liczę na odpowiedź supportu, bo to jednak dość ważna sprawa. Sposób startu może zdecydować o losach danej...
  6. Światy 98 i 99 - dyskusja

    GEH chyba jest z tego co patrzyłem
Do góry