Najnowsze treści autorstwa Enkil Wasz-Pan

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 166

Dziękuję
  2. Dyskusja o sytuacji na świecie 166

Czy na tym świecie wsparcie po wyjściu z plemienia zostaje w wiosce, czy wraca? Nie jestem pewny czy dobrze zrozumiałem, to co napisali w ustawieniach
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 166

Najlepszy jest ten post, gdzie sam siebie cytuje i cieśnie ostrą ripostę :D Ostre granie, ostrzy zawodnicy. Sama żyleta
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Odmówiliśmy wam. Na etapie pierwszych wiosek. Chyba, że mówisz o sytuacji kiedy to tajemnica wypowiedziała wam pona, wtedy wasza propozycja była nie do przyjęcia, bo nie była to nawet propozycja gry do jednej bramki, tylko czasowego zawieszenia broni, aż sobie granice z tajemnicą ogarniecie. W...
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 166

Jeżeli ustawienia świata są stworzone tak, by ekipa mimo wielkich chęci jednak nie grała razem, a ekipa jednak łamie zasady poprzez mulciaki, by wylądować obok siebie i grać razem to czemu nie; banować.
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Z drugiej strony GT było sojusznikiem tajemnicy w którego wjechało nhh, a podobno miało być tam tak pięknie i wszyscy razem mieli tańczyć W kółeczku Już tak nie pipajcie. Cokolwiek by tajemnica wtedy nie zrobiła to by nie wyglądało najlepiej. Błędnie zakręcili się z dyplo sporo wcześniej i...
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Całkiem przyzwoite ro dzisiaj. Czyżby świetlik bronił na wszystkich kontach?
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Przez dłuższy czas myślałem że ten świetlik to pisze takie posty i wpisuje się po profilach bo się czuje niedowartościowany. Jednak ten agent całkiem się już odkeil od rzeczywistości. Tak świetlik. Od kiedy wpisałeś się w profil to Krystek chce oddać frontowki, a ja rozważam kasację. Jesteś za mocny
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Bez przesady rote. Takie bajki o sojuszu z misiami zostawmy dla małych dzieci. Po prostu nie były bite bo biliśmy gdzie indziej
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Misie to strong.
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 156

aszu odnoszę wrażenie, że twoja ocena ZBA jest dość subiektywna.
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 156

biją w dużej przewadze, więc się nie pastwcie nad obrońcami. Widać po ilości wojsk które padają że się starają. Na ssach jest stosunek 1:1,3~ co oznacza sporą wycinkę defa. Wiosek wpadło wiele więc akcja z pozycji agresorów jak najbardziej udana. To jest nokdaun i pytanie czy zabij wyjdzie do...
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

jeszcze jedno. Jak was ekipa Enek sklepie to będzie świetny plot twist za te 50 światów ciśnięcia z nich beki po różnych forach. Popiecze aż do 200 ;D trzymam kciuki. To był jednorazowy pstryczek rudzielcu. Z zasadami i honorem minęłaś się w drzwiach dawno temu, a tak nisko żeby prowadzić z...
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 150

jak ty możesz komuś kosy ścierko zarzucać ;> cyrk na kółkach. Wypowiedzenie sojuszu to wypowiedzenie sojuszu, a nie kosa. Mają takie prawo. Nie brali ślubu z dozgonną wiernością. Podoba mi się wasz 150. Trzymam kciuki żeby się apk ze speedopedalsami przewróciło za prowadzenie dyplo z głównymi...
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 156

Jakbyście się jedni z drugimi nauczyli grać na swoich kontach a nie szukali kogoś kto was wyręczy to nie byłoby później lamentu na fo. Takie zagrywki są nie od dziś i nie aspol jest innowatorem zdobywania w ten sposób haseł. Warto zapamiętać że żaden wujek z Ameryki nie zechce sleczec na cudzym...