Najnowsze treści autorstwa Emixx

  1. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Oj Black kolego teraz to trochę poleciałeś. Pewien czas temu pisaliśmy, że odejście Kanara zmieni Twoją narrację - Kanara w WnK już nie ma, a Ty ciągle to samo (Mimo, że pisałeś o tym w wielu swoich wypowiedziach). Jako przyzwoitą osobę, pozbawioną nienawiści bardzo proszę o dotrzymanie swoich...
  2. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ale tu nie ma ani slowa o tym, ze jestes darmiarzem, ten drugi gif jest skierowany tylko do wawrzynka <3
  3. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

  4. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Widzę tutaj idealne pole na face2face
  5. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ja sie nie nadaje, to by byla doskonala szansa na wymiane pogladow na swiezo bez edycji czarnym sniegiem jak cos byczku xd lubie trudne pytania
  6. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    @Bl-ack Sno-w dawaj jakies odcinki, wywiady jak u wersow "czy to prawda że" ze specjalnymi goścmi na początek kanar, chojrel i tak dalej, ok?
  7. Emixx

    Black na tropie obludników

  8. Emixx

    Black na tropie obludników

    Świetna lista, w większości trafna, widać ze się do niej przyłożyłeś. Pozdrawiam cieplutko!
  9. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    to niezła maszyna
  10. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    zapracowany jestem, jeszcze mi niszczyciele ataki wysyłają i muszę im wioski przejmować :/ oj tam oj tam <3
  11. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    ej ziomek, to ja jestem specjalistą od memów, pozdrawiam cieplutko
  12. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    kamerzyste wyprzedzają, not bad
  13. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Nie kłam, wynik nie został sfałszowany. Myślę, że powinniśmy iść za głosem ludu @Bl-ack Sno-w na wodza! AVEMUS PAPA
  14. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Oczywiście, głosowanie jest jawne Odpowiedź: Kanar
  15. Emixx

    Dyskusja o sytuacji na świecie 190

    Hejka @Bl-ack Sno-w Planujemy utemperowanie @Kanarinios. i przydzielenie Ciebie na jego miejsce, ale zdania są podzielone Obecnie głosy prezentują się następująco: Za: 10 Przeciwko: 1
Do góry