Najnowsze treści autorstwa Emenems

  1. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Dobra, możecie się tam kłócić dalej. Idę spać.
  2. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Cieszę się, że zrozumiałeś, że nie potrafisz rozmawiać na poziomie. Ja do Twojego zniżał się nie będę, bo nie jesteś w stanie tego pojąć, chlopaku. Następnym razem nie tykaj tematu, o którym nie masz pojęcia i przytemperuj tam trochę, bo pokazujesz słabość tym płaczem.
  3. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    To nie ja robię z siebie pajaca na forum, cóż.. występ za darmo, to wpadłem pooglądać, ale nic ciekawego. Skoro nie chcesz mi cisnąć a zresztą.. nie potrafisz. Musisz się obudzić, że Gimnazjum nie istnieje i takie "ciśnięcie" nie robi na nikim wrażenia. Skończ prześmiewczy temat SHIELD, o którym...
  4. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Ja byłem wpisany, każdy o tym wie. Co Ty Chłopie, Internet Explorer? Weź chociaż się na Edge przeinstaluj, bo nie nadążasz. To sobie swojej mordy Shieldami nie wycieraj i mi tu nie płacz, skoro zjebałeś dyplomację. Na temat Shield powinieneś milczeć, a nie pisać jakieś prześmiewcze rzeczy.
  5. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    A co, czytać nie potrafisz ze zrozumieniem? Nie wiesz, kto był dyplomatą? Piszesz z losowymi ludźmi i w głowie nazywasz ich Dyplomatami? To nieźle musisz mieć na bani, stary. Podziel się tym, co masz. ;) Dziś odszedłem z Dyplomacji dla Twojej wiedzy. Btw: Dzięki za info o innych Dyplomatach niż...
  6. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Dziwne, że rozmawiałeś ze mną a ja nic o tym nie wiem. Mrugnij dwa razy, jak ktoś każe Ci tak pisać.
  7. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Szkoda, że Janki mają takiego chujowego Dyplomatę. @Double Trouble Mniejsze Plemię powiadasz.. hm... już wiem, czemu nie odpisałeś w sprawie dyplomacji w grudniu, farmazonie ;) Pan i Władca Janków prowadzi ich na dno.
  8. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Double Trouble, Ty masz jakiś kompleks SHIELD?
  9. Emenems

    Brzydkie Mapy by Aszu

    od razu lepiej
  10. Emenems

    Brzydkie Mapy by Aszu

    Co to, logo Vizir do chuja, czy jak
  11. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 196

    Wesołych, mordeczki :)
  12. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Potężne NEW
  13. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Ten, kto się podpisał z Lichem i tak prędzej czy później zostanie zrobiony w balona. Sojusze do końca świata i galaktyki są the best. Trzeba powołać Komisję Śledczą, bo sojusze ze SKI czy tam czymś tam na O - znikają w niewyjaśnionych okolicznościach. ;d Kto wygrywa ?
  14. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Taki dobry grajek, a selekcji na 189 nie przeszedłeś i cie kumple wyjebali :D RZAL PL Ten swiat się układa pod DCS aktualnie, ja skończyłem przygodę i dobrze mi z tym. Wy się dalej prujcie, wezmę popcorn i poczytam :P
  15. Emenems

    Dyskusja o sytuacji na świecie 185

    Siemacie. Ostatni mój post tu, potrafiłem pojechać po DCS czy Panice. To pojadę sobie po fałszywym SKI. Jesteście fajni w rozmowie. Natomiast kiedy trzeba pomóc to już niekoniecznie. Dużo gadania, zero konkretów i działań. Nie polecam umawiać się z nimi na cokolwiek. Fajnie, jak dawaliśmy...
Do góry