Najnowsze treści autorstwa emarcin

  1. Światy 113 i 114 - dyskusja przedstartowa

    Siemanko, czy jakaś ogarnięta ekipa rusza na 113? Może jacyś znajomi? Jeśli tak to proszę o kontakt na PW.
  2. BratFranek

    Jak się tutaj znalazłeś?
  3. Powiadomienie o nadchodzących atakach - nowej generacji.

    Ooo tak, dobry pomysł, szczególnie wzmianka o administracji mnie rozbawiła, bo trzeba przyznać, że plemiona staczają się w kierunku: płacisz - wygrywasz. Chcesz szybciej budować, rekrutować, farmić, budować automatycznie i wiele więcej to zapłać za każdą czynność z 50PP - przewaga gwarantowana...
  4. Masowe wypraszanie graczy.

    Również na nie, mogłoby to tylko pomóc jakby wkradziono się na konto admina itp, bo za jednym zamachem by w 20 sekund wywalił całe plemię.
  5. Poprawka - ataki w bonus

    O ile w początkowej fazie gry nie robi to wielkiej różnicy, bo wysyłasz np 5 ataków, o tyle w późniejszym czasie, gdy wysyłane jest paręset offów od każdego gracza to słabe oznaczenie to problem. Trzeba wtedy sprawdzać dokładnie 500 ataków czy nie idzie w bonus, a od tego są usprawnienia w grze...
  6. Poprawka - ataki w bonus

    Witajcie. Nie znalazłem takiego tematu, jeśli był to przepraszam. :) Po ostatniej nowej wersji (bodajże) zmieniło się pokazywanie, że atak wejdzie w bonus nocny. Kiedyś czerwone cyferki były w takim wypadku i widoczne ostrzeżenie. Łatwo teraz o pomyłkę i wysłanie ataków w bonus. Dlatego mój...
  7. Ile pyszności w miseczce? ;)

    52 raczki, 29 orzeszków czyli łącznie 81
  8. Ikona wsparcia na mapie

    Pomysł w porządku, przyda się :) Tak
  9. symulator

    Świetny pomysł mirinda. Przy ostatniej akcji chciałem zobaczyć ile moje bunkry wytrzymają, ale skończyło się na pamięciowym oszacowaniu, bo dużo czasu takie coś by zajęło ;/ Także ja jestem za :) przydatne :)
  10. licznik by poxop

    Niech będzie tak, ale myślałem też nad opcją "nie wime" :cool:
  11. Zastepstwa

    Myślę, że dobry pomysł ze względu na wiadomości. Przy pełnionej przeze mnie funkcji nie lubię jak zastępca zajrzy w wiadomości i czyta rozmowy dyplomatyczne, tajne pakty itd. Szczególnie zastępca spoza rady :P Tylko martwi mnie jedno. Że ludzie dający wisielce zaznaczą np, że nie można wglądu...
  12. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    Nie lepiej dostać publicznie na forum? Same plusy. Mniej będą musieli pisać, bo nie do każdego z osobna :)
  13. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    My po prostu chcemy odpowiedzi, nic więcej. Dokładnej odpowiedzi na pytania które nas trapią;)
  14. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    Ta, ale nie odpowiedziałeś co wtedy gdy: Kolejna sprawa co jak kupię PP - wiadomo 5k. Mam chętnych na 2k, a 3 k czeka. Powiedzmy 1k dla siebie biorę i 2k zostaje. Nikt nie chce, nagle po np 2 miesiącach ktoś na forum pisze, że chce kupić PP (też ban za to pewnie?) i sprzedaję mu PP. Support...
  15. Kwestia zmiany Regulaminu gry - pytania i opinie

    wtkc a kiedy przelew w myśl nowych reguł uznaje się za sprzedaż, kiedy za zrzutkę, a kiedy za ofiarę (darowiznę)? Bo jakoś w przepisach niezbyt dobrze to widać :) Jak mamy przeprowadzić zrzutki, które są dozwolone bez obawy o bana, gdy napiszę na forum cokolwiek o nich? Wiadomo, że zawsze...
Do góry