Najnowsze treści autorstwa Elcia21

  1. Elcia21

    Dyskusja odnośnie aktualizacji w grze

    Wreszcie !
  2. Elcia21

    Wersja 8.69 - 8.72 - komentarze

    Inna sprawa. Bonusy z dziennego logowania mimo że sa takie same jak w inwentarzu, nie stakują się. Mam w dwóch osobnych polach- uzbierane z eventów pakiety surowców 5% w ilości sztuk 7, oraz jeden jedyny samotny obok- ten z dziennego logowania. i z każdą nagroda tak jest. Bezsensu zajmuje...
  3. Elcia21

    Wersja 8.52 - 8.63 - komentarze

    Ja mam inne pytanie. Leci akcja, na 1 wioskę wysyłają ataki 3 gracze; z czego jeden przejmuje ją już rano, a potem wchodzą ataki współplemieńców. I o tyle o ile przed przejęciem można sprawdzić jaki atak od kolegów leci (jesli ma się dzielenie komend) - czy mały (fejk) czy duży(pełen off) - to...
  4. Elcia21

    13 urodziny gry - dzień 7! - quiz

    1. Gracz musi zacząć od początku 5 razy- czy to dając opcję "zacznij od nowa" w ustawieniach czy będąc podbitym i zaczynając ponownie. 2. 2012 r. 3. 135 katapult- kuźnia spada o 10 poziomów
  5. Elcia21

    13 urodziny gry - dzień 2! - quiz

    1.26 2.2004 3.wersja 5.0
  6. Elcia21

    Dojdz do 50, zanim MOD napisze 0

    cztery /znaki............/
  7. Elcia21

    Prosimy o restart serwerów od godziny 12 w dniu 29marca

    dla mni eot tragedia, miałm wstawić kliny do raptem 2 wiosek i nie ma szans, jeden klin sek za wczesnie mimo ze widniały 2 sek poźniej, drugiego już nawet nie mialam jak wstawić bo wywaliło mnie zserwera... przez godzine mimo odświezania co jakis czas nie moglam sie wgl zalogować- masakra.
  8. Elcia21

    Świat 100 - dyskusja przedstartowa

    Jaram się jak córka stannisa :D Piękne ustawienia, będę ! :D (I będę się musiała wyprowadzić z domu bo facet mnie zabije za kolejny świat...:D )
  9. Elcia21

    Światy 96 i 97 - dyskusja

    a ja z checia zagram i na jednym i na drugim:) jak jaka sekipa bedzie grala to zparoście :) zobascy\my gdzie zostane- teraz i tak am przerwe i nigdzie nie gram. ładne ustawienia, nie ma co sie czepic :)
  10. Elcia21

    Tribal Wars 2 - Dyskusja

    A gdzie grałeś? Ja też tam grałam, stare czasy :) A ja już się zarejestrowałam, chcę zobaczyć co to będzie :)
  11. Elcia21

    Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

    Nie no, fajnie że taki pomysłowy konkurs zrobili :D :D :D Mi się podoba :)
  12. Elcia21

    Siódme urodziny Plemion - życzenia, pochwały itd :)

    Taaak! Doszły :D :D A jak z upominkiem rzeczowym? Na koniec czy jak?:) :) // priv :) - kmic
  13. Elcia21

    Urodziny 2013 - Koło fortuny

    Mija siedem lat od czasu startu polskiej wersji gry tribal wars znanej w naszym kraju jako plemiona.
  14. Elcia21

    Światy 74 i 75 - dyskusja

    Hmmm. O ile pamiętam, to z paczkami było tak, że chodziło o łączną sumę pałaców.... więc jeżeli w 10 wioskach masz po pałacu na poziomie 1, to w 1 z tych wiosek możesz zrobić 10 grubasów. A nie max 3. A światki ładne. Szkoda tylko ż emnie nie będzie jak się zaczną :( I wystartuję prawie msc...
Do góry