Najnowsze treści autorstwa Elarios---

  1. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 193

    Jest taka możliwość, ze to nie z iwanem pisałes tylko jakims zastępcą. Na 187 nie wiem czy był chociaz na jednej akcji która w niego leciała bo w wiekszości siedział zastępca wiec moze to byc to xd
  2. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    W sumie to nuda, psycho się znudził świat i poszli juz grać kolejny bo ten juz wygrany przecież na luzie
  3. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Nie ma nic ważniejszego nic blaszka za wygrany świat.
  4. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Ooo, do rozbiórki. Po blaszce, zawsze wiedziałem że to kret
  5. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Pewnie nie ma czasu bo oglada film Konopskiego
  6. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Podaj cenę
  7. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Przepraszam bardzo ale niestety musze się tutaj zgodzić z Dupalem, nikt jej nie zmuszał - sama wyszła z ofertą którą oczywiście przyjałem. Pozdrawiam i życze miłego dnia
  8. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    @Xxx Filip xxX wygrywasz?
  9. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Na 187 zawinął się bo przeciwnicy wydawali za dużo PP i nie było szans cokolwiek ugrać, 190 to miał być TEN świat - świetne ustawienia, a przede wszystkim brak PP. Jedna akcja i Filipa nie było :D
  10. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Grałem jeszcze na 159 i ostatnio na 187 bo mnie znajomy namówił - o 2 za światy za duzo :D Na 132 skonczyłem wczesniej gre bo nie mogłem patrzec na to co Filip robi, dał na front swoja zonke gdzie nawet nie potrafiła utrzymac wsi tylko ciagle jakies diody przez nią były wbijane xdd Postanowiłem...
  11. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 191

    Przecież Filip sie nigdy nie zmieni, dziwie sie ze ktos jeszcze chce z nim grac i bierze jego słowa na poważnie xd
  12. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Dobry chłopak, zawsze na klatce dzień dobry mówi
  13. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    Dzień dobry, jak coś to mogę wbic kosę ver bo już nie mogę wytrzymać z tym Dupalem. Jbc to pw Smacznej kawusii i miłego weekendu wszystkim życzę, pozdrawiam serdecznie
  14. Elarios---

    Dyskusja o sytuacji na świecie 187

    No nieźle, chyba zostanę Waszym fanem
Do góry