Najnowsze treści autorstwa EditionTwo

1. Dyskusja o sytuacji na s137

Jak widać nie którzy chcą jak najszybciej skończyć świat. A wszystko zaczęło się od plemienia "Kosa", które upadło i reszta zaczęła kombinować :) Zapewne JOJO nie wytrzyma i padnie za jakiś czas, a reszta dołączy do P! Co do Artów, to mają ciekawą sytuację i wiele będzie zależeć od nich.
  2. Mapy + Gify by Sh4Me!

Na pewno będzie ciekawie i dojdzie do nie jednej "kosy". Wbrew pozorom ciekawy świat.
  3. Dyskusja o sytuacji na s137

Jeśli spojrzeć na TOP 20 obrońców, to dopiero na 29 miejscu jest SIWY-PB. A tak, to mamy samych graczy z SSS, P!, Piski, Eoh, =TW= itd. Obrona plemion "osi" jest całkiem niezła, ale nie wygrają bierną grą. A jak wystartuje kolejny świat i zaczną się wakacje, to posypią się całkiem.
  4. Dyskusja o sytuacji na s137

Piękny rapek:) Zniszczony murek, kuźnia, off, 8 grubych i zero obstawy. A jeszcze zapomniałem o wspomnieć kościele... Piękna obrona!
  5. Garść Statystyk

Delma tylko tyle? Mam wrażenie, że coś pominąłeś :) Niby bezużyteczne słupki, a jednak pokazują obecną sytuację plemion. Piska posiada największą ilość graczy i przy okazji ma wiele kont do rozbiórki, czy to wyjdzie na ich korzyść? Czy będzie przyczyną upadku? Średniej wielkości Arty...
  6. Garść Statystyk

Widocznie nie mają parcia na obrzeża i wolę przejmować tłuste wiochy. Jak spojrzysz na wschód, to zostały niedobitki PPD, kilku graczy bez plemion i same barby do rozwijania. A tutaj mają rozwinięte wioski P!, Piski i TW - A ty byś co wybrał? Świat dosyć nudny, cztery kontynenty i reszta to...
  7. Dyskusja o sytuacji na s137

Coś się dzieje w PNŚ? Jeden z członów rozwiązany i powstał człon: "SSS!!!" Czyżby fuzja, czy bunt? Jeśli mowa o Pisce, to pasuje przyszło o brzytwie i tonącym. Większość graczy na froncie wschodnim nie ma czasu na grę, co pokazują ubite offy w ich wioskach w godzinach popołudniowych, a jeszcze...
  8. Garść Statystyk

Fajnie rozpisane statystyki. Piska jest dopiero 5 w całym zestawieniu, mimo posiadania największej ilości graczy i mają najmniejszy przyrost punktów z czołówki. Wydaje mi się, że są kolejni do ostrzału na tym świecie. Reszta plemion ma stabilną sytuację w rejonie. Nie powinno być niespodzianek.
  9. Dyskusja o sytuacji na s137

Wyjątkowo źle mi się czyta dyskusje na tym świecie. Ciągle P!, Techy i niespełnione marzenia. Świat jest jeszcze dosyć młody i bardzo wiele może się zdarzyć. Dla mnie też jest logiczne, że centrum walczy z obrzeżami. Do tego każdy miał możliwość wybrać miejsce startowe - żale miejsce do...
  10. Analizy

Świat ma dopiero 67 dni i średnio każde plemię ma 3% dominacji. Świat jest dosyć młody i wiele jeszcze może się wydarzyć. P! dosyć szybko zajęło centrum tego świata, więc teoretycznie mają stabilną sytuację defensywną. Na ich nieszczęście mają TECHy, które też są dobrze rozlokowane na...
  11. Analizy

Moim zdaniem lekko przesadzasz z asekuracją ze strony Delmy. Od początku było wiadome, że będziemy walczyć z Kalafiorami i i od początku byliśmy świadomi sojuszu wroga z Piską. Kalafiory miały pakt o nieagresji z BHO, więc mieli możliwość przydusić nas. Niestety mieli problem z zorganizowaniem...
  12. Dyskusja o sytuacji na s137

Bawi mnie temat Hordy:) Przede wszystkim jak można podchodzić do tego plemienia poważnie. Techy/Delma rozjechali to plemię. A P! widząc, że nic nie uratuje tego tworu dołączyli się. Z łapanki graczy, do tego składającej się z 3-4 członów nigdy nic dobrego nie wychodzi. Na świecie jest jeszcze...
  13. Dyskusja o sytuacji na s137

Raczej dni Hordy są policzone. P!, czy inne plemię za nich wojny nie wygra Argumentem jest fakt, że Horda jest łapanką graczy i na świecei 135 za wiele nie pokazali. Kilku graczy coś tam próbowało robić z Sinem, ale skutek był mizerny - późny etap gry i brak zaplecza deffowego. Jeśli miałbym...
  14. Mapy by EditionTwo - TOP 20

Poprawię, następnym razem :) Jeśli będę robił koalicję, to w oddzielnym temacie.
  15. Analiza świata - dyskusja

Z tego co widzę, to nawet nie istnieją. W mojej ocenie Głodek nie zasługuje jeszcze na uznanie. Wolę zaznaczyć TZM, które zapewne wchłonie Głodka. W zasadzie, to chciałem rozruszać temat:) Przeciwieństwie do świata 133, to niewiele się dzieje.