Najnowsze treści autorstwa dziura88

  1. dziura88

    Zaproszenie znajomego

    No nie można xd
  2. dziura88

    Wolny przesył surowców

    Teraz to nie wiem, nie chce mi się sprawdzać, ale chyba nie ma nigdzie wolny przesył surowców jest podany jako parametr przy starcie świata
  3. dziura88

    Wolny przesył surowców

    Najprawdopodobniej na tym świecie gdzie znalazłeś to nigdy
  4. dziura88

    Ograniczenie punktowe ataku

    30 dni to jest od Twojego zalogowania, po tym czasie będziecie mogli się wzajemnie atakować, po prostu takie ustawienie Swoją drogą nie dawno wystartowały nowe światy, tam chyba lepiej zacząć grę niż na rozwiniętym świecie
  5. dziura88

    Taktyka z Czujkami

    Liczba nadchodzących ataków jest widoczna dla wszystkich członków
  6. dziura88

    [Narzędzie] Szybki ranking RW plemienia?

    https://plemsy.pl/przeglad-pokonanych-przeciwnikow
  7. dziura88

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    Że się tak wyrażę kolokwialnie,ale walić dyplomacje darmy możesz mieć w drugim plemieniu,to zawsze można ominąć Ale wspólna gra..nie możesz kogoś rozebrać po trzech miesiącach jeśli on skończy grę z różnych powodów,a wielu ludzi tak kończy w czasie trwania świata nie możesz przenieść się na...
  8. dziura88

    Światy 157 i 158 - dyskusja przedstartowa

    A już myślałem,że Wasza głupota ma jakieś granice...myliłem się Bijecie wszelkie rekordy absurdu xd
  9. dziura88

    Burzenie swoich budynków a punkty

    No to chyba logiczne,że tak
  10. dziura88

    Światy 151 i 152 - dyskusja przedstartowa

    Chyba raczej chodzi o przedmiot do przenosin w inwentarzu ;-)
  11. dziura88

    Ujednolicenie regulaminu.

    Bez obaw nie będzie plemion ani w 2025 ani 2028
  12. dziura88

    Ujednolicenie regulaminu.

    Przeczytałem ten akapit, przeczytałem ten mały manual, ba, nawet zerknąłem na regulamin YouTuba'a by sobie przypomnieć co nie co. Ale i tak wszystko zamyka się w tym zdaniu Interpretacja cały czas zależy od konkretnego operatora ;)
  13. dziura88

    Ujednolicenie regulaminu.

    Nie uważacie,że Wasze posty i tłumaczenia trochę się rozbiegają? To może konkretna odpowiedź na konkretnym przykładzie. Czyli np avatar z kadrem z filmu. Ściągnięcie go przez obsługę gry powinno nastąpić po zgłoszeniu osoby posiadającej prawa autorskie,a bez tego jest to "nadużycie tego...
  14. dziura88

    Ujednolicenie regulaminu.

    Czyli w skrócie, wypowiedź Lukasz032 wprowadza w błąd,bo bany nie są "generalnie" stosowane po zgłoszeniu roszczeń osób uprawnionych? Dobrze zrozumiałem?
  15. dziura88

    Ujednolicenie regulaminu.

    Fakt, mój błąd No to zależy od interpretacji innych operatorów gry?
Do góry