Najnowsze treści autorstwa DziaMa1337

1. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Aż mnie to rozbawiło xD / coop DH
  2. ANALIZA "DARMIARZE Z jUTRA"

Jak Ty wypisujesz Doktorowi 5 darm a 3 wioski się powtarzają jakbyś nie zauważył XD świetna analiza. Masz łeb na karku, tzn sory nie masz*
  3. Dyskusja o sytuacji na świecie 182

Magi się szybciej skasują niż akcje przeprowadzą
  4. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Tak dużo? Szanuję xD /DH
  5. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Bronie ;) Jest tyle czasu że jest czas na pisanie na forum
  6. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Ja też kosy nie sprzedałem. Jony mówił że mi stalki załatwi i mam przejść a że kiedyś był radnym to mu zaufałem :( Patrzę... Zapka od Elite, to przyjąłem. Miał rację, stalki leciały. A nasi mnie zaczęli atakować... To kto tu kogo skosował boby. /DH
  7. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Ale wszyscy są tutaj negatywni na tym forum Chyba ze mną jest coś nie tak To ja z innej beczki Powodzenia życzę na jutrzejszej akcji Naszym jak i graczom Witam Chociaż się coś dzieje /Coop DH
  8. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Halo @MirekHandlarz x Warone Naucz swoich grajków burzaki wysyłać.
  9. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

A jak tam na 174 było? Dobrze żeś wioski oddał, przynajmniej front ogarnelismy a nie jakieś g*wna na 1 lini :D
  10. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

W końcu się go pozbyliśmy. Bo niezły płaczek
  11. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

O nieudacznik się odezwał xd Szczekaj szczekaj xd
  12. Dyskusja o sytuacji na świecie 178

Już złamali wypowiedzenie Ponu BRAWO ERABOR, ładna kosa xd Ale jesteście scierwami
  13. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

To tak samo jak Ty Black. Nie grasz na tym świecie A najwięcej masz do powiedzenia :)
  14. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Jak będziesz próbował odbić to się dowiesz
  15. Dyskusja o sytuacji na świecie 174

Trochę szacunku psie. Rodzice nie wychowali jak się odnosi do koobiety? No chyba że Ty z patoli to wszystko wyjaśnia Odrazu byś z bańki dostał;) Psy szczekaja a karawana jedzie dalej! Ruda THE BEST
Do góry