Najnowsze treści autorstwa Dromq94

  1. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Byku oznaczyłeś mnie i męczysz , bo wyciągnąłeś paru chujko graczy z drugiej końca mapy xd.
  2. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Nadzieje mają desperaci, ja tam jestem pewny swego, co tam się dzieje wokół na świecie mało mnie obchodzi,
  3. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Czemu przejebalem?
  4. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Pierwszy cytat aktualne Drugi cytat aktualne Odniosłem się
  5. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dużo poświęcasz uwagi ludziom, co nie mają podjazdu do ciebie, lepiej wróć do roboty żebym schodzić nie musiał jak alarm usłyszę…
  6. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Na priv cię przedwczoraj olałem to przybiegasz na FO z fejkami szukać atencji smutne
  7. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Byku wypominasz czyjś zawód na FO kolejna żenada w twoim wykonaniu nie będę pisał czym ty się parasz tylko dlatego, że mam zasadę nie wyciągania życia prywatnego do gierki, ale raczej i tak każdy wie, bo się tym namiętnie chwalisz i każdy uczciwy człowiek wie, że byle śmieciarz od ciebie więcej...
  8. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Czy ja wiem wczoraj na was +4 miałem dzisiaj -1 i ten minus jeden to na walce o barbake, a nie w sumie de facto strata mojej wioski ale nawet ją licząc żeby nie było nadal +3 to nie wychodzi tak źle te klikanie bez czasu na gierkę. Ale na rapek do propagandy idealny, bomba to już pewnie skakał...
  9. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    nieprawda
  10. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    co się słabo zestarzało przecież mówię że dopiero regular, co to ekipa jordana do 0 bilans miała xd Ale gg głupia strata zajebałem się nie dograłem defa wcześciej i zbiłem jeszcze pierwszym grubym popa z ofem 20min po wszedł gruby kajsu, a że nie mogłem być w momencie podbicia i w jego...
  11. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Dzięki, a to dopiero regular ruszył mistrzowskiej drużyny Last Dance zobaczysz, co się będzie działo w play-offach :cool:
  12. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Jak my jesteśmy z wami na plus od samego początku nwm skąd wziąłeś to zero. W wojnie z resztą koalicji jesteśmy tylko w celu podglądowym xd Nie zaszła taki cienki poziom, że kończymy solo. Dyplo jest dla słabych... Na akcji+3, wczoraj +9, bo przecież chyba zaliczacie nam co podbijamy z...
  13. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    a znaczy to, że nie przeciwko sobie znowu po prostu. Chociaż kto wie, bo myślimy z chłopakami czy w 15 nie zamknąć ale z naszą limitką trochę by to trwało xd. Defa nie trzeba tutaj zaraz kula śnieżna będzie, to zanim dojdzie to już z tej diody to druga linia będzie, a ja nie obstawiam jak uwu...
  14. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Tutaj to chilleria i utopia w porównaniu do 167, bym powiedział przeciwieństwo nawet bo tam w dzień w dzień jakieś karety i akcje od 8 członów bez defa, a tutaj nawet bronić nie trzeba to bajka. Tylko liczba graczy u nas jak zwykle się nie zmienia, niecałe pół członu i boby do bicia przed nami...
  15. Dromq94

    Dyskusja o sytuacji na świecie 197

    Byku od jakiegoś miesiąca nawet tutaj nie graliśmy, a jak damy z siebie całe 30% jak wczoraj od razu wioski tracicie. @TiTinight x ChinaHacker chyba musisz znowu powiedzieć waszej maskotce żeby była cicho i grzeczna dla nas. Bo nawet jak się nie podpiszemy, lepiej żebyśmy nie zaczęli grać na...
Do góry