Najnowsze treści autorstwa Dooooonek

  1. Dooooonek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Albo zwyczajnie nie chciał po raz kolejny popełnić tego błędu
  2. Dooooonek

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Lakiernik to niech wymaluje twarz żonie, by mogła z łatwością ukrywać jak bardzo jej za niego wstyd !
  3. Dooooonek

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Nie, swoich nie tykam Spermet tak samo jak ty kolegów z TD, jestem nieuchwytny jak Twoja dupa
  4. Dooooonek

    Black i Isarisu - historia nietypowej znajomości

    Przecież to kurwa tuman, kto normalny siedzi tu 24/7 i wyczekuje postów szkalujących go by natychmiastowo kontrować oponentów. Takich to trzeba tylko napierdalac i obserwować czy równo puchną :)
  5. Dooooonek

    Starzy Wyjadacze

    Nie pisz tak brzydko, używaj lepszych inwektyw Ty władco kurzu (tzw. TUMANIE) :)
  6. Dooooonek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ty naprawdę taki głupi jesteś czy po prostu udajesz ?
  7. Dooooonek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    @Adeq x Atak grasz tutaj? W !N! ???
  8. Dooooonek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Nie piłuj tą mordą tyle. Różnica między nami jest taka, że ja tu jestem raz na ruski rok, wyzwę jakiegoś największego kretyna (dzisiaj ty nim zostałeś) i sobie zniknę, Ty natomiast czekasz na każdy mój post by jak najszybciej odpowiedzieć... I takie ścierwo jak Ty ma udane życie poza tą grą...
  9. Dooooonek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Musiał bym być Tobą... Jesteś zwyczajnym władca kurzu, tzw. tumanem
  10. Dooooonek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    A co, morde własną otworzyłeś?
  11. Dooooonek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 200

    Ładuje to Cie w dupę stado Knurów na zmianę. Bohater, bo typ się wylogował, a gdy jest online to po kilku postach znikasz. Tfu na takie ścierwa
  12. Dooooonek

    Dyskusja - zaczynamy ;)

    Ty jeszcze grasz stary pierniku?
  13. Dooooonek

    W piździe

    W piździe
  14. Dooooonek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    Jego akurat każdy, nie czuj urazy przyjacielu. Mnie zaczął ignorować, chyba wyczuł, że jedyne na co sobie może pozwolić to ściągnięcie kaptura z mnicha w domowym zaciszu :-)
  15. Dooooonek

    Dyskusja o sytuacji na świecie 194

    @Bl-ack sno-w ja się wcale nie dziwię, że niszczysz tutaj psychicznie oponentów, skoro pierwszy lepszy przykład - ecas, to kretyn jakich mało! W ogóle nic sobą nie reprezentuje, nawet okno życia dla niego zostało zamknięte, bo od razu się na tym ćwierćinteligencie poznali !
Do góry